Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól döntöttem? Mit szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem? Mit szeretne még tőlem? Még szeret?

Figyelt kérdés
Volt egy párom 3ésfél évig közös lakás,autó,munka mindenünk meg volt!Jöttek a gondok,veszekedések és ő úgy gondolta hogy inkább egyedül szeretne élni!Azóta már eltelt egy év de nagyon sokszor keresett,beszélgetni szeretne velem,felhív hogy mi újság van velem!Már két hónapja van barátom úgy érzem jó vele,de ugyanekkor a volt párom is próbálkozott én a mostanit választottam, jól tettem?
2007. szept. 15. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
MINDENKÉPPEN JÓL TETTED MERT AZ ELŐZŐ PÁROD CSAK A MEGSZOKÁST KERESI,SZERINTEM
2007. szept. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretd a mostani párod akkor biztos.

Az én esetem is ilyesmi volt. A volt férjem is ezt csinálta velem. Hasonlóan gondolkodóba estem de szerencsére odáig nem jutottam hogy beleringassam magam abba a tudatba hogy valaha lesz is köztünk valami. JÓL TETTEM, mert kiderült hogy mivel vele éltem 10 évig velem jobban megtudta beszélni a bajait mint a párjával. Mikor eltelt egy kis idő azt mondjam neki hogy engedjen el,mert én is szeretnék új kapcsolatot amibe ő nem fér bele.

Ami nem ment több mint 3 évig később sem fog menni.

2007. szept. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én pár hónappal ezelőtt ugyanebben a cipőben jártam, mint te. Azt hiszem, hogyha egyszer valaminek vége lett, akkor azt nem kell tovább erőltetni. 3 éves kapcsolat hosszú idő, jól összecsiszolódik az ember a másikkal. Azt sem szabad szem elől téveszteni,hogy NE a megszokás miatt legyen két fél együtt. Változtatni pedig tudni kell. Nekem erről az a véleményem, ha akkor egyedül tudott hagyni, akkor semmiképp sem szabad visszafelé nézni. Csak is előre! Szerintem jól döntöttél! További sok sikert!
2007. szept. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!