Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátanátok a párotoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok a párotoknak?

Figyelt kérdés
Ha szakítás után 6 nappal már más nő karjaiban vigasztalodott, és ezt az orrod alá is dörgölte, majd egy hét múlva rájön, hogy titeket szeret és vissza akar szerezni, mit gondoltok erről, elvégre is hűtlenségről nincs szó, de milyen érzései lehetnek ha ezt teszi szinte szakítás után azonnal.
2013. ápr. 8. 16:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ne ítélj könnyelműen. Elképzelhető, hogy búfelejtésből ugrott más lány karjába, de nem tudta elfeledtetni téged. Vedd bóknak.

Három dologtól függne, hogy én visszavenném-e, gondold végig őket.

1. Milyen érzelmeim vannak irányába. Szeretem még? Kell nekem?

2. Az a csaj megvolt neki anno mellettem, vagy utána ismerte meg?

3. Mi ez az orrom alá dörgölte dolog?? Téged okolt a szakitásért? Ettől függ hogy megbocsátanék-e. Ha úgy érezném lenézett, megalázott és kigúnyolt mikor elment akkor szóba sem állnék vele. Ha alázatos volt és nem törtünk tányért akkor esetleg elgondolkozom rajta, hogy visszavenném-e de az biztos, hogy rohadt sokat kéne bizonyitania. Azt gondolom adnék neki egy esélyt a bizonyitásra, mert mindenkinek jár még egy esély közben jól meggondolnám mit érzek iránta.

2013. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
3-nak igaza van,huzzon vissza a súnyiba a másik lukat tömködni,küld a francba mert ezek szerint nem érzett már irántad igazándiból semmit,csak egy megszokott háttér kell neki újra.
2013. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!