Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Lehetséhes hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lehetséhes hogy egysuer ázsiai barátom lesz? (többi lent)

Figyelt kérdés
Komolyan már kezdek eljutni arra a pontra hogy egyedül fogok megöregedni. Megkövezhettek de egyáltalán nem jönnek be az európai fiúk és nem is izgatnak fel..... Ázsiai fiúkkal viszont nagyon nehéz ismerkedni. Mikor néha összefutok egyel itt a városban hát az olyan mintha egy tök más világban lennék mert erre felé nem sűrűn találkozni velük..... Elképzelhető hogy majd jön egy ázsiai fiú?

2013. ápr. 7. 22:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek megvannak a maga izlesei es pofonjai. De egy masik kontinensrol valo illetovel sem lesz konnyebb, sot... Eloszor persze egzotikum meg minden, de az evek multan jonnek sorra a kulturalis problemak, nehezsegek. Kalandnak jo, komoly kapcsolat csak elszantaknak, akik hajlandok idegen nyelvet, konyhat, kulturat is tanulni, es nem csak "nyihao-nyihao" szinten.
2013. ápr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
én nagyon imádom az ázsiai kultúrát és olyan egyetemre is készülök ahol lehet ilyen nyelveket tanulni :) szóval ezzel nem lenne probléma
2013. ápr. 8. 15:12
 13/14 anonim ***** válasza:

11.ik valaszoloval teljesen egyet ertek.

A kerdezo csak almodozik...mar ez a szoveg is mutatja; "én nagyon imádom az ázsiai kultúrát .. szóval ezzel nem lenne probléma"

Ja persze, mondod ugy ezt, h semmi tapasztalatod az azsiaiakkal.

Majd megneznem ha 10 evet lehuznal Azsiaban egy azsiai mellett majd mit mondanal akkor.

Eloszor fel kene ebredni, majd utana tervezni!

2013. ápr. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 ivilicious ***** válasza:
100%
hát..nekem elég sok ázsiai is,erősöm volt régebben pasi, én is rávoltam kattanva a kultúrára,beszélek is egy-két ázsiai nyelven gagyogás szinten (hozzáteszem, már utálom mindet !!!!!!!!!!! ), hiába aranyosak, nem úgy bánnak a fehér nőkkel, mint ahogy igénylik...volt dolgom japánnal,szingapúriakkal, koreiakkal, malájokkal,stb,stb....majd kinvöd te is.
2013. ápr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!