Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Lehetséhes hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lehetséhes hogy egysuer ázsiai barátom lesz? (többi lent)

Figyelt kérdés
Komolyan már kezdek eljutni arra a pontra hogy egyedül fogok megöregedni. Megkövezhettek de egyáltalán nem jönnek be az európai fiúk és nem is izgatnak fel..... Ázsiai fiúkkal viszont nagyon nehéz ismerkedni. Mikor néha összefutok egyel itt a városban hát az olyan mintha egy tök más világban lennék mert erre felé nem sűrűn találkozni velük..... Elképzelhető hogy majd jön egy ázsiai fiú?

2013. ápr. 7. 22:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
gépelésért bocsi telóról írtam......
2013. ápr. 7. 22:03
 2/14 anonim ***** válasza:
Engem is sokkal jobban izgatnak az ázsiaiak :)) És nekem jött is!
2013. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Menj be az Ázsia Centerbe...
2013. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
Előttem szólónak igaza van. Menj be egy kínai üzletbe vegyél egy csúnya dadidas cipőt és flörtölj az eladóval, persze csak ha megérted mit akar mondani:). De esetleg egy kínai büfébe is benézhetnél...
2013. ápr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
utolsónak:jesszus,orvos látott már? xD
2013. ápr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Magyarországon általában csak turisták vannak, akik helyesek is! Tapasztalatom szerint...

De ha mondjuk egyszer Ázsiában járnál, akkor ott rengeteg a választék, és ott te lennél az egzotikus, talán könnyebb lenne pasit találni. :))

Amúgy nekem is ez a tapasztalatom, hogy nagyon máshogy viselkednek, egy másik világban élnek, és általában csak az ázsiai társaikkal barátkoznak, a többieket meg leszarják... Meg nemrég voltam Ausztriában, rengeteg ázsiai volt, de általában csak a saját fajtájukból választanak párt, láttam egy-két ázsiai nő-európai férfi felállást is, de egy ázsiai férfi-európiai nő párost sem... :/

2013. ápr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
akarom mondani haramadiknak
2013. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
itt konkretan 3 olyan kinai bolt van ahol az elado ázsiai..... és csak nagyon ritkán látni.....
2013. ápr. 7. 22:16
 9/14 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem jönnek be? lol, ez kicsit durva...
2013. ápr. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a kinezetet kene nezni!

Azert mert egy azsiai jol nez ki, az nem jelenti, hogy akkor az egy jo hapsi is.

Mert a kulturalis kulonbsegek miatt teljesen maskepp viselkednek egyes helyzetekben. Ami meg egy atlag azsiai nonek jo hapsi az altalaban egy atlag fehernek nem az.

Ne higyjetek, hogy Azsiaban csak ugy hemzsegnek a jo hapsik, meg hogy feltetlenul akkor oda kell menni, es keresgelni. Ez badarsag. Raadasul az, hogy nekem bejon vki az nem mindig jar azzal, hogy akkor a masiknak is bejovok. Sajna, az egyik elottem hozzaszolo jol irta. Atlag azsiai hapsi nem kattan feher nore. Foleg ha az a no meg meg rajongva rohan is utanuk, mintha vmi kpop sztarok lennenek.

2013. ápr. 8. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!