Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hete szakítottunk a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete szakítottunk a barátommal. De egyszerűen nem tudom elfelejteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondták itt hogy járjak ki többet a barátaimmal... hát kijárok, fiúk is szoktak ott lenni, flörtölnek velem meg minden és olyankor amúgy jól érzem magam. de aztán hazaérek és eszembe jut a volt barátom és rögtön sírni kezdek... nem tudok elképzelni senkit akivel együtt lennék utána! Csak ő kell... Ő volt az első nagy szerelmem, egy több mint 1 éves kapcsolatról beszélek. Nem tudom elképzelni magam más mellett. Tudom még csak 3 hete szakítottunk de szerintem soha nem fogok túllépni rajta... Ő már egyáltalán nem akar velem lenni. De én nem tudok a tanulásra és a sportra se koncentrálni már, mert állandóan ő jár a fejemben.Mit csináljak? 17/L
2013. ápr. 7. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
én már 6honapja vagyok igy
2013. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lesz nekem is 6 hónap úgy érzem...
2013. ápr. 7. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Az idő majd begyógyítja a sebeket, lassan majd elfelejted. Hidd el, találsz majd egy jobb srácot, aki még jobban fog szeretni és neked is még jobban fog tetszeni :)

Nekem 3 éves kapcsolatom lett vége januárban, jobb már, de még mindig gondolok rá, minden nap :)

23/F

2013. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a magam fél évével.
2013. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem már több mint másfél év telt el, és még mindig gondolok néha rá...ha nagyon szeretted sajnos csak az idő segít. lehet flörtölgetni, ilyesmi, de nem lesz már olyan.
2013. ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem is igy van csak en fiu vagyok.Szakitottam a b.nommel mert mar ereztem hogy nem szeret csak nem mondta el igy hat elengedtem inkabb legyen boldog massal mint hogy velem legyen es ne legyen boldog...nagyon szeretem meg mindig es oruletesen hianyzik de hat ez van...
2013. ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Leírom a történetem, hátha segít, bár én sem hittem ezekben amikor ez történt.

2,5 éves kapcsolatomnak lett vége, szintén 1. pasi, nagy szerelem, erre szakított amikor én még nagyon szerettem. El sem tudtam képzelni, hogy lesz más valakim, úgy gondoltam, mindenkiben őt fogom keresni, mindenről ő fog eszembe jutni. Nem hittem, hogy van más, akivel lehet olyan jókat beszélgetni, enni, nyaralni, kirándulni... Egész nap bőgtem, nem ettem, nem ittam. Borzasztó volt. És én is találkoztam a barátaimmal, akkor egy kicsit jól éreztem magam, de ha hazamentem, kezdődött elölről. Ez kb. 2 hónapig ment. De nagyon küzdöttem, hogy elfelejtsem, hogy mindent kitöröljek, ami rá emlékeztet.

Azóta, még abban az időben, amíg nem akartam másik pasit, megismertem a jelenlegi barátom. Egészen lehetetlen helyzetben... Sokszor találkoztam vele "tét nélkül", aztán összejöttünk. Sokáig nem mertem szeretni, mert annak úgyis csalódás a vége. De szép lassan kialakult, beleszerettem. Vele vagyok 4 éve. Ő egy teljesen más világ mint az előző volt, de azóta rájöttem, hogy sokkal jobb világ :)

Vele még jobban tudok beszélgetni, nagyokat kajálni, kirándulni, utazgatni... Többet törődik velem, pedig az előző barátomnál azt hittem nincs még egy olyan rendes pasi. És erre megtaláltam :) 4 éve vele vagyok. Imádom. És nagyon sok minden van benne, ami az előzőben nem volt, de én meg nem is hiányoltam, mert mivel első kapcsolat volt, nem tudtam, hogy azok bizony jó dolgok. És most, hogy ezek meg vannak, visszagondolva elképzelni sem tudom, hogy bírtam nélkülük, hogy gondolhattam, hogy ezek nem fontosak.

Ezzel csak egy kicsit bíztatni szerettelek volna, hogy nem baj, hogy most még nem hiszed, hogy lesz más... Foglald el magad, minél kevesebbet gondolj rá és minden rendbe jön. Azt fogod észrevenni egyszer, hogy már nem is érdekel és a pasikat nézegeted... :) És jönni fog egy jobb! Más lesz vele, de pont ez lesz benne a jó!

Kitartás :)

2013. ápr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!