Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szégyen, ha a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen, ha a mai világban nem akarunk gyereket?

Figyelt kérdés
Nem csak anyagi okai vannak, de ez mellett mindketten utàljuk a gyerekeket. Egy csecsemő siràsa màr igen tud minket bosszantani.
2013. ápr. 7. 16:50
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Senkinek semmi köze ahhoz, hogy akar-e egy pár maguknak gyereket vagy nem. Én már igazából a házassággal is így vagyok, hogy nem nagyon szeretnék. Eddig gyakorlatilag bármilyen nőt sodort elém az élet csak kihasználtak és hülyítettek. Nem vagyok nőgyűlölő de azt veszem észre, hogy manapság nagyon megbízhatatlanok az emberek, szerintem te örülj neki, hogy egyáltalán van egy normális kapcsolatod. Persze ha történne valami csoda és találkoznék egy rendes, kedves hölggyel, akkor nem tartom elképzelhetetlennek sem a házasságot, sem a gyerekeket, de amikor megnézem, hogy a korosztályom nagy része még mindig, húszon felül is idióta, a bulikban fetreng, egyéjszakás kalandozik stb., akkor elmegy a kedvem ettől az egész témától el sem tudom képzelni, hogy milyen szülők lesznek az ilyen fiatalokból. Én is voltam már nem egy buliban de mindig tudtam hol a határ. Szóval elég rosszak a kilátások és én is egyre inkább azon gondolkodom, hogy ha lediplomázom elhagyom ezt az országot ha lesz rá lehetőségem, mert itt egyszerűen az emberek hozzáállása olyan rossz, hogy önmagunkat hozzuk sz.r helyzetbe (mármint az országot). 24/F
2014. ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!