Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szégyen, ha a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen, ha a mai világban nem akarunk gyereket?

Figyelt kérdés
Nem csak anyagi okai vannak, de ez mellett mindketten utàljuk a gyerekeket. Egy csecsemő siràsa màr igen tud minket bosszantani.
2013. ápr. 7. 16:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%

Dehogy szégyen. És nagyon jól teszitek, hogy nem is akartok gyereket vállalni. Teljesen fölösleges olyan embereknek gyereket vállalni, aki nem akar, csak azért, mert az az "elfogadott". Rosszabb, mintha olyan munkád lenne, amit utálsz csinálni, ráadásul a gyereknek sem éppen jó. Szóval nem szégyen, sok ilyen ember van, többek közt én sem szeretem a gyerekeket.

Azt sem értem, miért lennék én ettől rossz ember. Nem ölöm, akasztom meg rugdosom a gyerekeket, csak nem vagyok körülöttük, ha tehetem. Ugyanúgy élek, mint bárki más, ha árva macskát látok, megetetem. Valószínűleg az árva gyereknek is hajlékot keresnék, nem pedig a folyóba dobnám.

2013. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az utolsóval; én és a párom sem kedveljük a gyerekeket, mindkettőnket idegesítenek, de nem vagyunk rossz emberek. Soha nem lennék képes bántani egyet sem, de nem szívesen vagyok a közelükben.

Persze 22 évesen így vagyok ezzel, meg adom az esélyt, hogy később még változni fog a véleményem. De egyelőre semmiféleképpen sem akarok gyereket; annak is fontos, hogy olyan szülei legyenek, akik őszintén szeressék, és mindent képesek legyenek megadni neki, amit csak tudnak. Tisztában vagyok vele, hogy jelenleg nem lennék jó szülő.

2013. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
53%

Nem, nem szégyen. Én három okból sem vállalnék gyereket.

1.: utálom őket. Minden szakasza idegesít, a bőgőgéptől kezdve a kamaszos visszapofázásig. Nem tartom aranyosnak egyszerűen. Viszont ezért tartok kutyát.

2.: Nem kötném le magam, nem akarok egy ennyire kötött dolgot az életemben, meg nem beszélve az anyagi vonzatáról a dolognak. Mindezt magamra is költhetem, vagy a párommal magunkra, mindegy.

3.: Többen is írták, hogy erre a világra nem érdemes gyereket szülni, és tényleg nem. Hiába neveled normálisan, abba fog belebolondulni, hogy körülötte mindenki semmitérő és csak lehúzzák.

2013. ápr. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Lehet de nem érdekel.Én sem szeretnék gyereket.Nem utálom őket nagyon is elvagyok velük,de egyrészt nem bírom a kötöttséget másrészt olyan munkám is lesz ahol sokat kell utazni hál istennek,éppen ezért komoly kapcsolatot sem akarok,csak nyitottat lazát,mert nincsen rá se időm se kedvem.Én szeretem a gyerekeket pedig de magamnak akkor sem akarok,mert nagyon leköt,hobbimtól venné el az időt a sporttól.Lehet később megváltozik a véleményem de 15 évig tuti nem fog.


25Ffi

2013. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én imádom a gyerekeket, de mégis úgy gondolom, hogy gyerek nélkül is tudnék élni.

Egyrészt, úgy gondolom van elég szenvedő gyerek, akikért lehet tenni és ez is egy fontos feladat, másrészt akivel boldog vagyok nem akar már gyereket Én pedig nem fogom feladni a boldogságom, csak azért, hogy valakivel boldogtalanul éljek 1-2 gyerekkel, úgy ahogy azt sokan elvárják.

2013. ápr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

azt csinalsz amit akarsz de akkor vigyazz hogy ne is legyen lehetosege megfoganni mert jelenlegi allapotodban krva xar anya lennel xD


szoval tabi, ovszer, pesszarium, sot van injekcio ks amit csak parhavonta kell beadatni szal nem lehet az hogy elfelejted bevenni a tabit

2013. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerencsések vagytok, hogy olyan párra találtatok, aki ugyanúgy vélekedik ebben a kérdésben, mint ti magatok. Én sem szeretnék gyereket, és emiatt nagyon nehéz helyzetben vagyok párválasztás terén... Nem várnám el senkitől, hogy "feláldozza" értem a család- és jövőképét, és én sem fogom az enyémet feláldozni senkiért.
2013. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nincs nagyon mit vitatni ezen, ha nem akartok akkor nem kell gyereket vállalatok! Nem akarásnak nyőgés a vége.

Viszont azt én nem értem mi a bajotok a mai világgal? Ez egy nagyon ügyes kifogás, hisz ősidők óta az ember a jelent szídja,. Ti egy másik, szebb világban sem akarnátok gyereket soha!

Am kérdezzétek meg szüleitek miként vélekednek ők a dologról! Sokan vannak aki a.legmagyobb szegénység mellett is vállalták a gyereket, mert a legnagyobb öröm a világon! Különben is mi értelme van a földi létünknek? A tanulás, a munka, karrier?... Dehogy!

Hány évesek vagytok?

2014. ápr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem szégyen egyáltalán. Ilyen hozzáállással jobb is, hogy nem vállaltok szerintem. Egyébként a mai emberek egyre inkább önzőek, ez abból is látszik, hogy egyre kevesebb a gyerek. Fontosabb a kényelem, meg a karrier, meg egyebek. Most le lehet ugatni nyugodtan, de ennek nagyon is van valóságalapja. Mellesleg megjegyzem, egy csecsemő sírása szerintem alapból idegesít egy átlagembert is, például én se lejtek örömtáncot, ha a vonaton vagy a buszon vagy az utcán elkezd nyivákolni egy gyerek. De ettől függetlenül én is szeretnék majd családot. Így is egyre csak fogy ez a kis ország, bezzeg kínaiak, romák, melegek stb egyre többen vannak, szóval szerintem mindenképp szükség van családokra ma. Persze ezt úgy általánosságban gondolom. Ha ti úgy látjátok jónak, hogy ketten jobb nektek, akkor maradjatok ketten, ez a ti szabad döntésetek. Minden jót.
2014. ápr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Akkor sterilizaltassatok magatokat. :)
2014. ápr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!