Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak nagyon szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak nagyon szeretem felhivjam e vagy nem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy találkoztam egy lányal akinek volt barátja. Nem is ismertük egymást csak elkisérte a barátnöjét én meg elkisértem a barátomat mert ök találkoztak csak. De mi is elkeztünk beszélgetni és a lány egyböl szerelmett vallot nekem, és hogy ott hadja a barátját értem. ilyenkor én még nem éreztem semmit. Utána szépen lassan én is elkeztem szeretni öt, csak közbe a barátnöje bekavart h engem megcsal meg stb. és erre ugy "szétmentünk" ez ment kb 3 hétig utána kiderült h a barátnöje kavart be nekünk mi ki is békültünk. Rá erre a volt barátja elkezte keresni a barátnömet hogy béküljenek ki, és ki isbékültek és erre a lány ott hagyaott engem. Nem tudom h mit csináljak felhivjam e? beszéljek e vele? mert mindegyik ismerösöm azt mondja h ez azért van mert a volt barátja köcsög hozzá de viszont szereti mert még is vele volt 2 évet, én viszont jo voltam hozzá és viszont ezért engem is. Nem tudom hogy mit csináljak, nagyon meg szerettem :/


19f


2013. ápr. 7. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kiadta az utadat,akkor már nehogy te keresd!Biztos nagyon rossz értem én,csak gondold meg,hogy vajon ha megint ilyen helyzetbe kerül ki tartana-e melletted?Azért jobb most szenvedni mint utána duplán nem? :(26L
2013. ápr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy találkozás után már szerelmet vallott és otthagyta miattad a barátját? :D Intelligens aranyos lány lehet. Jó kis társaság ez ahol mindenki kavar mindenben
2013. ápr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha felhívod, nehogy azt mondd neki hogy: "Szerelmett valotál de viszont ott hadtál", mert akkor nem sok jóra számíthatsz tőle!
2013. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!