Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon szeretem.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Vagy egy srac az edzesen, aki nagyon tetszeett nekem. En is tetszett neki, facebookon megismerkedtunk (nekem mar itt nem tetszett a virtualis kapcsolat) es egyszeruen beleszerettem. Edzesen mindig beszeltunk par szot, de nyilvanosan nem lehet nagyon egyutt lenni, mert van egy lany akinek tetszik a fiu. A lany akarmire kepes...ennek ellenere kaptam egy olelest es es adtam neki egy orra puszit. Ugye itt is sietni kellett, mert nem tudtunk ketten lenni. Utana beszeltunk facen, edzesen. Megbeszeltuk, hogy talalkozunk de nem jott ossze. Ez utan megirtam neki, hogy legyunk csak baratok, mert nekem nem tetszik ez a 'csak facebook kapcsolat'.

Az ota nem beszeltem vele se facen se eloben. Edzesen allandoan bamul es egy csomoszor osszenezunk. Lenyeg a lenyeg en beleszerettem, es meg mindig nagyon szeretem.. es nem birom ki nelkule.. :'( mit tegyek. Irjak neki, vagy ne ? Valaszotokat elore is koszi!


2013. ápr. 6. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Még szép hogy írj neki! :) Próbáljatok összehozni egy találkát, ami mindkettőtöknek jó! Utána majd a fiú is lép, ha úgy gondolja.
2013. ápr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát muszáj lenne beszélgetni,ha már nem vagy a netkapcsolat híve.Nem kell bonyolítani,menj oda és kérdezd meg,lenne e kedve elkíséri téged a fagyizóba,vagy bárhova.
2013. ápr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az meg ne zavarjon,hogy más is pályázik,cselezd ki,előzd be.
2013. ápr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!