Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy ne vegye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne vegye ilyen magától értetődőnek hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon, már már betegesen szeretem a barátom, és ezzel ő teljesen tisztában is van, és totál elkényelmesedett. Régen sem kapart utánam, de most meg pláne nem. Tudja h nem hagynám el, ő viszont sokszor "megfenyeget" hirtelen haragjában h elhagy.

Mit csináljak hogy kicsit tegyen azért hogy vele maradjak? Kezdek belefáradni, hogy folyton folyvást csak én bizonyítok. De olyan szinten csak én, h 100%-ig. :/ Nem mutatja ki kicsit sem, hogy szeret, vagy valami. Tényleg jó lenne észbe kapna vagy valami. Mit csináljak, hanyagoljam el, vagy mi? Valaki, ötlet?:(


2013. ápr. 5. 15:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Amúgy tudom, hogy szeret, de az a baj h nem bánnám, ha ezt tettekkel is kimutatná. Kb olyan a helyzetünk, mint a viccben: székely asszony a férjének: "te már nem is szeretsz engem Józsi." - "Miért ne szeretnélek? 30 éve már mondtam h szeretlek, majd szólok ha változott". Vagy vmi hasonló...xD
2013. ápr. 5. 15:42
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Már teljesen elkényelmesedett, így nem hajt érted. Vegyél vissza a tempóból, ne keresd annyiszor mint régen.
2013. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Régen én is próbálkoztam midnenféle praktikával, egyik sem vált be, volt több ilyen kapcsolatom is. Szerencsére a férjem nem ilyen, ezért is ö lett a férjem és nem azok a pasik....Egyébként én azt vettem észre ezek a dolgok akkor voltak igy amikor már nem szerettek, csak ugy megszokásból voltak velem. Legalábbis náluk igy volt, de ez persze csak igy utólag felnött fejjel egy kiegyensúlyozott kapcsolatban tudatosult bennem.....


Viszont ezt nem értem: "Kezdek belefáradni, hogy folyton folyvást csak én bizonyítok."

Mért kéne neked bármit is bizonyítnai?

2013. ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát én annyira megteszek érte mindent, törődöm vele, kiszolgálom... valószínűleg ezzel rontom el:(
2013. ápr. 5. 16:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor kell a sarkadra állnod,és határozottan elmondanod,téged mi bánt,mi zavar.Nem sírni és könyörögni,csak közölni,hogy figyelj,nekem fáj,hogy te ilyen vagy,ha nem változtatsz,menj.Ilyenkor ijed meg az,aki valóban szeret téged,és észbe fog kapni.Ha nem,és vállat von,akkor nem érdekled már.

Ha nem léped meg ezt a lépést,örökké egy elnyomott csicska leszel egy sz@r kapcsolatban.Bár kétlem,hogy annyira nincs benned büszkeség,hogy ezt a lépést ne bírnád meglépni,nyilván csak nem akarod.Magadat vered át.

2013. ápr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már számtalanszor kértem hogy mutassa ki egy kicsit h szeret. De azt mondta hogy ő ilyen, nem "nyalis", nem fog bújni, meg semmi. Tudjam h szeret és kész. Na ezzel mit kezdjek... Közben meg olyan iszonyat féltékeny vagyok mindenkire, hogy még meg is őrülök ráadásul.
2013. ápr. 5. 16:37
 7/10 A kérdező kommentje:

de amúgy rájöttem hogy a féltékenységem is csak abból ered hogy abszolút nem mutatja ki az érzéseit, és fogalmam sincs, hogy valójában mit érez. Tudom hogy szeret, de közben mégis megkérdezem magamtól hogy : Tényleg???

Semmit nem tesz a kapcsolatunkért. SEMMIT! Él, létezik, ennyi.

2013. ápr. 5. 16:38
 8/10 A kérdező kommentje:
amúgy 22 éves vagyok, ha ez számít. a barátom 25
2013. ápr. 5. 16:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ebbe voltam hosszú hónapokig... nem tudom leírni,mert még fáj,de egyet tudok tanácsolni,ha van erőd és kitartó vagy akkor lépj!! Ne pazarold a fiatal szép éveidet olyanra aki nem érdemel meg téged.
2013. ápr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem rontod el azzal hogy törödsz vele csak nem ö a megfelelő ember.... Van aki ezt igenis értékeli. Az aki szeret. Sajnos ö nem szeret igazán hidd el. nekem is mindig mondták hogy de szeretnek volt hogy ki is mutatták, de legalábbis úgy tettek mer épp olyan kedvük volt... Ja és elötte a kapcsolat elején ök igenis nagyon kimutatós rajongó tipusuak voltak.... (3-as vagyok)
2013. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!