Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vicces lányokat/nőket miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vicces lányokat/nőket miért nem kedvelik a fiúk/férfiak?

Figyelt kérdés
Rengeteg fiútól hallottam már, hogy ő pontosan egy jó humorú, vicces lányt keres. Én is ilyen vagyok, a visszajelzések alapján vonzónak és csinosnak tartanak az ellenkező neműek, mégis amikor megismerkedek valakivel, akkor miután eltöltünk egy kis időt egymással és rájön az illető, hogy humoros, belevaló lány vagyok, nem akarnak összejönni velem, így mindig megmaradok mindenkinek a barát zónában. Várom hát az ötleteket, mi is lehet a probléma? L/20
2013. ápr. 6. 21:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Engem idegesítenek. Nem vagyok vevő sokféle poénra, főleg ha velem teszik. Nincs humorérzékem, és borzasztóan idegesítenek a poénkodós emberek. Nem azt mondom, hogy néha nem jó kiröhögni egykét élethelyzetet, egykét nagyonbalfa-sz embert, de nem kell annyira túlnyomatni a dolgot.

Hangulatember vagyok, amikor szar kedvem van /elég gyakori/ akkor ne vidámkodjon már, mert....főruglak! 8)

Azt szeretem, ha van benne egy egészséges depresszivitás, nem kell vigyorogni mint a tejbetök. Komoly nő kell, az ajó!

2013. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Megijednek, vagy nem vesznek elég komolyan. Szerintem vedd ezt is poénra, majd csak megtalálod a hozzád illő bolondot. Egy másik bolond. :)
2013. ápr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, mivel nekem is ez a problémám... én is túl "bolond" vagyok:/
2013. ápr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Olyasmi állhat a háttérben, hogy elhülyülni alapvetően nem a barátnővel, hanem a haverokkal szándékoznak, ezért kezdik el benned is a jó cimborát látni. Egyébként kedvelnek, csak nem olyan formában, mint azt óhajtanád.

Egyik előttem szólónak üzenném: a jó humor nem feltétlen felhőtlen majomkodást takar. Az én megjegyzéseim többnyire fanyarok, szellemesek, intelligensek, nem pediglen idétlenek, és viselkedni sem szokásom agyonsózott óvodás módjára. Honnan tudod, miben nyilvánul meg a kérdező humora?

2013. ápr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!