Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vicces lányokat/nőket miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vicces lányokat/nőket miért nem kedvelik a fiúk/férfiak?

Figyelt kérdés
Rengeteg fiútól hallottam már, hogy ő pontosan egy jó humorú, vicces lányt keres. Én is ilyen vagyok, a visszajelzések alapján vonzónak és csinosnak tartanak az ellenkező neműek, mégis amikor megismerkedek valakivel, akkor miután eltöltünk egy kis időt egymással és rájön az illető, hogy humoros, belevaló lány vagyok, nem akarnak összejönni velem, így mindig megmaradok mindenkinek a barát zónában. Várom hát az ötleteket, mi is lehet a probléma? L/20
2013. ápr. 6. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Inkább a belevaló zavarhatja őket. A jó humorral semmi gond, örülnék, ha egy lánynak lenne, akit megismerek.
2013. ápr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

fordítva is lehetne ezt kérdezni mert én szinté n humoros meg vicces vagyok mindig mondja mindenki h jófej vagyok, de mindig a barátzónában maradok.


23f

2013. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kedvelik őket,csak sz@r embereket fogtál ki.
2013. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! hát én eddig nem ezt tapasztaltam,

nekem az a bajom mikor a férfi nem olyan, próbáltam már, de nem ment N

2013. ápr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
vagy pedig az a bajuk hogy éretlennek tartanak ha túlzásba viszed a "bolondkodást"
2013. ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen nőt keresek, de nem találok.
2013. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azzal van baj, hogy talpraesett vagy és belevaló. Az ilyen lányok nagyon sok pasit elbizonytalanítanak. Más kifejezéssel "nem bírnak mit kezdeni" egy ilyen lánnyal. A te vagányságodat a saját férfiasságuk fenyegetésének érzik.

Én is ilyen vagyok, tapasztalatból mondom. Nagyon sok pasi olyan csajt akar, amit simogat, mint egy házinyulat, és nem megy messzire, amint egy kicsit is önállóbbal vagy vagányabbal találkoznak, akkor beszalad a gatyamadzag. De szerintem ne bánkódj, az olyan fiúk, akik nem bírnak veled bánni, később unalmasak lennének neked :) Szerencsére vannak olyan fiúk, férfiak is szép számmal, akik nem ijednek meg egy kis női magabiztosságtól.

2013. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ők akarnak a viccesebbek lenni.
2013. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én imádom az általánosításokat de ez már nekem is sok!Honnan veszed ezt a hülyeséget kedves kérdező?Szerintem itt mással van a probléma
2013. ápr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne hogy humoros vagy?
2013. ápr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!