Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, akiknek volt/ van duci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akiknek volt/ van duci barátnőjük?

Figyelt kérdés
Ezek a lányok szerényebbek, szégyellősebbek mint a vékony társaik? Vagy nekik is nagy a szájuk?
2013. ápr. 6. 18:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy a piros autó fogyaszt kevesebbet vagy a kék. Csak hogy lefordítsam a kérdést pasinyelvre.


Az önbizalom sem múlik a kilókon, a nagyszájúság vagy a beképzeltség sem.

2013. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Volt egyszer egy duci "majdnembarátnőm", ő nagyon talpraesett, egyáltalán nem szégyellős típus.
2013. ápr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Pixi3 ***** válasza:
De igenis nagyon múlik a kilokon az önbizalom.
2013. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
50%

Ez nem a kilókon múlik. Vannak szerényebb és nagyszájúbb duci lányok is. Sokan hajlamosabbak arra, hogy azt mondják: a duci lányok beképzeltebbek, pedig sokszor csak annyiból áll a "beképzeltségük", hogy azt merik mondani, hogy vannak olyan férfiak, akiknek ők is tetszhetnek. Erre sok vékonyabb vérig van sértve, nem nagyon értem, miért.

Egyik barátnőm duci, fogyózik, tornázik, kínozza magát, mégis alig fogy, őt ez kellemetlenül érinti, szégyenlősebb, visszahúzódóbb, nehezen ismerkedik. Másik barátnőm meg sokkal kövérebb, nem is nagyon bajlódik a fogyókúrákkal, süt róla az önbizalom, igazán helyes férje van és kicsit nagyszájú is. Szóval nem egyformán működik mindenki.

2013. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Lópikulát múlik. Ha lefogy egy duci lány, akkor majd talál magában mást, ami miatt nem lesz önbizalma. Ez olyan mint a rinyálós pasik, akik itt nyüsszögnek, hogy a csajoknak csak a kigyúrt pasik kellenek. Kigyúrják magukat, akkor visszajönnek rinyálni, hogy a csajoknak csak a gazdag pasik kellenek.

Ez azon múlik, hogy elfogadja-e magát olyannak, amilyen. És 40 kilóval is lehet baja magával, meg 80 kilósan is lehet önbizalommal teli. Mondjuk mert tisztában van vele, hogy a külső nem minden.

2013. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

nekem volt rövid ideig aztán kidobott egy jobb plátói szerelemért :/


kéne egy új :/ szeretem ha látszik hogy a csaj zsíros kicsit :DDD

F19

2013. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Nkem van olyan duci lány bnőm, aki szépnek gondolja magát, sőt még fikázza is más ducik alakját.
2013. ápr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
53%
nem mindegy hogy valaki arányosan duci, vagy csüngő hájú zsíros disznó. lehet egy duci lány igenis nagyon szép és vonzó, és joggal kritizálja a nála sokkal dagadtabbak alakját, ha az tényleg förtelmes. ez olyan, mint ha azt mondanánk hogy egy 50 kilós lány nem szólhat le egy 43 kilóst, mert nyilván csak féltékeny hogy vékonyabb nála, közben meg lehet hogy olyan ronda mint a bűn.
2013. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
85%

Én voltam anno duci, nem volt önbizalmam, mindenki rombolta. Persze, valaki azt mondta, hogy beképzelt vagyok, valaki meg azt, hogy legyen már önbizalmam. És itt jön egy általam végrehajtott megfigyelés: amikor ducin volt egy pici önbizalmam, és ha még csak viccből is ki mertem jelenteni magamról valami pozitívat, akkor mindig én voltam a beképzelt. Ha valami jobb ruhát vettem magamra, akkor egyből én voltam az, aki szépnek hiszi magát. Amikor bő pólókban jártam, hogy ne szóljanak meg azért, mert csinosabb ruhákban vagyok, akkor meg az volt a baj. Nem, nem volt nagyobb szám, visszaszólni se mertem senkinek, úgy éreztem, igazuk van.

Azóta lement rólam 15 kiló, most 65 vagyok 165 centihez, így se tökéletes, de már nem érdekel mások véleménye. Önbizalmam még így sincs, nem lettem más ember, csak nem ér annyi negatív megszólás.


Nem alkat válogatja azt, hogy ki mennyire beképzelt, vagy nagyszájú, hanem a tulajdonságai, és a közösség, amiben felnőtt.


25/N

2013. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
50%
Sztem belül őrlik magukat a kisebbségi komplexusuk miatt h kövérek, ezért utálják magukat és h a világban ők nem átlagosak, így szemetebbek mint az átlag és indulatosabbak, könnyen támadnak. Meg a szájuk is nagy, meg persze megjátszák magukat h milyen boldogok, közben meg pont h totál boldogtalanok...
2013. ápr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!