Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyám "ellenzi" a fiúkat. Ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám "ellenzi" a fiúkat. Ne mondjam el neki, hogy van fiú barátom?

Figyelt kérdés
Anyám mindig szidja a férfiakat,hogy nekik csak szex kell meg,hogy nem érdekli őket semmi. A lakásunk és "férfi mentes",anyám azt se engedi,hogy hím egyed jöjjön a lakásba. Még a postással se hajlandó kedves lenni,nekem meg egyenesen megtiltotta. Eléggé meg zakkant,már amikor kicsi voltam akkor is ez volt. Ha boltban vagyunk csak női pénztároshoz megy,nem hajlandó férfivel beszélni.3 hónapja nagyon jóban vagyok egy fiúval és én kedvelem a srácot,a srác is engem... Mit lehet kezdeni egy ilyen anyával?
2013. ápr. 6. 15:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Azért mégis csak az anyukád és szeretni kéne, meg tisztelni....18 éves korodig joga van tiltani dolgokat....nem birod ki 18 éves korodig? Ennyire vágysz a f@szra? Akkor viseld el...
2013. máj. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

ne mondd el neki. ez már beteges, hogy ennyire tilt a fiúktól.


szerintem anyukád nagyon félt téged, mert még 16 éves vagy, és attól fél, hogy ki fognak használni a fiúk, mint ahogyan sok fiatal lányt...

2013. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valaki enyire bal**sz,eskuszom ien anyam lenne reg elkoltoztem volna otthonrol, en is 16 vagyok es mar volt nehany baratom de nem hogy anyam meg apam sem szolt semit...Komolyan sajnallak teged...De ne hagy el a sracot a hulye anyad miatt...elvegre 16 vagy vannak jogaid
2013. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Utolsó, erre csak ennyit tudok mondani: XDDD


16 évesen? Jogaid? Mutasd meg legyélszíves, hogy hol....mert amíg 18 nem leszel, a gyámod a felelős érted, és azt tilt meg amit akar


Utolsó, azt, hogy egy ordas nagy ringyó vagy 16 évesen, nem itt kéne hirdetni, hanem a rosszlanyok.hu-n....

2013. máj. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem látjátok át, hogy mi az igazi probléma. Ha 18 lesz a kiscsaj, a debil anyja véleménye nem fog változni. Itt a probléma az anya.

Jó, 16 évesen ne fiúzzál, hanem tanuljál az iskolában, hátha több eszed lesz, mint anyádnak.

2013. máj. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Hát ez szörnyű tényleg! Én is azt mondom, hogy folytasd. Nagyon fontos az életed. Egy zakkant agyú anya miatt ne hagyd abba!
2013. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!