Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyám "ellenzi" a fiúkat. Ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám "ellenzi" a fiúkat. Ne mondjam el neki, hogy van fiú barátom?

Figyelt kérdés
Anyám mindig szidja a férfiakat,hogy nekik csak szex kell meg,hogy nem érdekli őket semmi. A lakásunk és "férfi mentes",anyám azt se engedi,hogy hím egyed jöjjön a lakásba. Még a postással se hajlandó kedves lenni,nekem meg egyenesen megtiltotta. Eléggé meg zakkant,már amikor kicsi voltam akkor is ez volt. Ha boltban vagyunk csak női pénztároshoz megy,nem hajlandó férfivel beszélni.3 hónapja nagyon jóban vagyok egy fiúval és én kedvelem a srácot,a srác is engem... Mit lehet kezdeni egy ilyen anyával?
2013. ápr. 6. 15:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
feminista az anyád,de lehet betőrném,add meg a számát,hátha el tudpm csábitani :D
2013. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hülye egy logika. Attól, hogy anyukád csak (szerinte) tapló férfiakkal ismerkedett eddig, az az ő baja és nem a tiéd. Ettől még az általad megismert srác lehet jó arc.

Nyugodtan mutasd be neki, majd belenyugszik.

2013. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
hat ez durva.. és hülyeség is..:S
2013. ápr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy?

ezek szerint kis korod óta, férfi mentes az élete? ez baj, nem igen fogsz szót érteni, ezek szerint egyáltalán nincs szex, nem fog megérteni, de mond meg Te nem akarsz ilyen életet, ezt fogadja el, készülj fel, mert ettől ki fog akadni, de mond meg nem akarsz neki hazudni és csak azért mondod el. hogy tudjon róla N

2013. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék, édesanyád mit szólna, ha esetleg leszbikus lánya lenne.
2013. ápr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Elős: nézz kicsit utána, mit jelent a feminista szó. a férfigyűlölet nem feminizmus, csak túl buta és lusta vagy ahhoz, hogy utánanézz.
2013. ápr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég nehéz helyzet, és valószínű nem fog örülni, sőt megérteni se nagyon ha elmondod neki hogy alakul egy kapcsolatod. Viszont ha tényleg komolyra fordul a sráccal mond el neki, csak hogy tudjon róla. Még mindig jobb ha te mondod el neki, mintsem más úton "kiderüljön".

Nem kívánhatja a lányának azt az életet amit ő él. Ha mindig utáljuk a másikat, meg sem próbálunk bizalmat adni, vagy esélyt és lehetőséget akkor garantálta egyedül maradunk.

Próbálj meg beszélgetni vele erről a dologról. Azt tudod, hogy miért utálja ennyire a férfiakat? Mert valami lelki és múltbéli okai lehetnek.

Kitartás! Az életedért, te magad vagy a felelős. :)

2013. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Na az ilyen nőktől tudnék a falra mászni. Fogadok, hogy nem is akarta még senki megdugni, azért csinálja ezt.
2013. ápr. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok és Ő az első barátom. Bemutattam anyámnak aki borzalmasan kiborult. 1 hétig nem beszélt velem. Most azt mondta,hogy vagy megszakítom vele a kapcsolatot vagy elküld egy lány iskolába a másik lehetőség,hogy elmegyek otthonról és amikor ő meghal nem kapok semmit. Pontosan ezt mondta nekem ilyenkor mit lehet tenni? Teljesen megőrült...!
2013. máj. 2. 18:28
 10/16 anonim ***** válasza:
Bassz rá. Ne törődj vele. Ne hozd szóba és annyi, nyugodtan maradj együtt a sráccal.
2013. máj. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!