Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés egy buta emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés egy buta emberrel járni?

Figyelt kérdés

Én most interneten megismertem egy lányt (az egyetlent, aki fenn volt a kisvárosomból az oldalon) és elég buta szegénykém. Rossz a helyesírása, Twilight-rajongó, és mindig hülyeségeket posztol a facebookon, filmek-zenék-könyvek világában csak botorkál, nem is túl iskolázott, 19 éves létére nyelveken se tud.

Nekem eddig minden barátnőm okos volt, de találkozni akarok vele, nem akarom csak a chat alapján megítélni.

Ti jártatok/ járnátok buta lánnyal, ha egyébként rendben van mindene? Ha már volt buta párotok, miben nyilvánult meg és milyen érzés volt?



2013. ápr. 5. 14:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%

Nos, ebben van tapasztalatom, volt dolgom egy tipikus nagyon vonzó de nagyon buta lánnyal.


Az első fázis az, mikor már sejted, hogy "eccerű" lányt sikerült kifogni, de nem akarod beismerni magadnak, ezért minden egyes értékelhető megnyilvánulásáért piedesztálra emeled, és erre gondolsz "háh, dehogy buta, hiszen ezt is tudta".


Egyszer azonban tarthatatlanná válik az előző megoldás, ekkor jön az önhitegetés második fázisa. Nem kell, hogy okos legyen, elég ha jószívű, plusz értelmes beszélgetésekre ott vannak a haverok. És végülis ha ismerek jól kinéző, de buta lányt, és rosszul kinéző, de okos lányokat is, akkor nem kell választanom, kapcsolatban leszek a széppel, és beszélgetek haverilag az okosakkal.


Ennek az önámításnak ott lett vége, mikor egy nagyobb társaságban megállapítottam, hogy az én barátnőm néz ki itt a legjobban, de bárkivel szívesebben lennék együtt...


Emellett fokozatosan kialakult a lányban egy komplexus, nem merte elmondani semmiről a véleményét, mert "úgyis okosabb vagyok." Ezt úgy igyekeztem megoldani, hogy mindig csak kérdeztem, és nagyon örültem minden válaszának, de én soha semmit nem fűztem hozzá - hogy ne érezze magát kioktatva.

Ennek az lett a vége, hogy fordult a kocka: csak ő beszélt, én bólogattam.


Ettől még szerintem ismerkedj vele, hátha annyira nem is buta, mint a felszínen látszik,és tök jól működik a dolog de légy óvatos :D

2013. ápr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
40%

buta lányok nagyon jók amikor a fiú nem akar komoly kapcsolatot. egyszerű, nem szól bele semmibe, hálás, elhiszi amit mondasz.

nem kell sok energiát fektetni egy ilyen kapcsolatba.

ha ilyenre vágysz, legyél vele. de hosszú távon ez sajnos nem kielégítő, mert nincs meg a "lelki társ" érzés.

2013. ápr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Buta párom szerencsére nem volt és nem is lesz. Viszont voltak buta ismerőseim. Velük is csak azért jártam össze, hogy röhöghessek egy jót.
2013. ápr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

"buta lányok nagyon jók amikor a fiú nem akar komoly kapcsolatot. egyszerű, nem szól bele semmibe, hálás, elhiszi amit mondasz"


Ezek szerint, aki elhiszi, amit mondasz az buta, aki hálás, az buta, és aki nem szól bele semmibe , az buta?

Számomra az a buta, akinek a viselkedése alapvetően rosszindulatú, kötözködős, hisztis, beleszól mindenbe, nem hagyja hogy saját életem legyen, mert ő majd megváltoztat, jobban tud mindent nem hallgat meg.


A naivság tud aranyos, és megmosolyogtató is lenni, nem a rossz értelemben.

Kérdező pedig, ha azt hiszed, hogy azért mert valaki nem tud nyelveket, az buta, akkor sajnos te vagy a buta. Nem túl iskolázott is lehet valaki azért, mert nem volt lehetősége pl tanulni. Amúgy, ha van párom, nem az számít, hogy esténként tudok e vele spanyolul beszélgetni, vagy hogy rákérdezhetek e a középiskolai fizika tananyagra...

2013. ápr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!