Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés egy buta emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés egy buta emberrel járni?

Figyelt kérdés

Én most interneten megismertem egy lányt (az egyetlent, aki fenn volt a kisvárosomból az oldalon) és elég buta szegénykém. Rossz a helyesírása, Twilight-rajongó, és mindig hülyeségeket posztol a facebookon, filmek-zenék-könyvek világában csak botorkál, nem is túl iskolázott, 19 éves létére nyelveken se tud.

Nekem eddig minden barátnőm okos volt, de találkozni akarok vele, nem akarom csak a chat alapján megítélni.

Ti jártatok/ járnátok buta lánnyal, ha egyébként rendben van mindene? Ha már volt buta párotok, miben nyilvánult meg és milyen érzés volt?



2013. ápr. 5. 14:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hát.. nem lesz hosszú életű a dolog:D
2013. ápr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
a legtöbb ember buta,viszont ugy oldják meg,hogy egymással járnak,két buta,ennyi
2013. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Volt egyszer, de pont mivel ez kiderült szakítottunk is..Soha nem csináltam viccet belőle, jó volt vele a szex, de ez nem tart össze egy kapcsolatot.. Mondjuk az alapján, hogy nem tud nyelveket vagy, hogy más filmet szeret azért én nem könyvelek el senkit butának..De ha annak tartod, ennyire nem egyezik az ízlésetek egészen fölösleges vele találkoznod..
2013. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
én sem tudok idegen nyelven beszélni épen hogy csak makogok angolul mégsem tartom magam butának
2013. ápr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
én járnék vele. az okos barátnőm mindenre rájött mindig :D
2013. ápr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem az ízlésünk más, csak tényleg alig ismer valamit, amiket én szeretek. De pl. egy okos nő tud úgy hazudni, hogy átverjen engem, talán egy buta nő majd nem fog tudni átverni :)

A fő, hogy jószívű legyen.

2013. ápr. 5. 15:00
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha alapból így nézel rá, akkor ő nem hozzád való! Szerintem egy olyan párkapcsolat, ahol az egyik fél lenézi a másikat (még ha esetleg "jogosan" is), halálra van ítélve.
2013. ápr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"A fő, hogy jószívű legyen."


Igen, de kitörölheted vele, ha amúgy meg beszélgetni akarsz. Én képtelen lennék ilyen emberrel lenni, szerintem teljesen kikészíteném.

2013. ápr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! viszonyítás kérdése ki buta

nézd nincs diplomám, nem beszélek idegen nyelvet, mégis ami nekem egyszerű az adós papírokat egyből értem, akinek 4 diplomája van miért nem? ez csak egy példa

szóval nem érzem magam hülyének, max le lehet nézni

nem iskolázottság alapján választok, hanem beszélgetés alapján, így találkozzál vele, aztán majd eldöntöd, N

2013. ápr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem volt butám, csak egy akivel mások voltak a normáink ... két hét után ezt is mondtam neki mikor otthagytam
2013. ápr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!