Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnél japán barátot/barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnél japán barátot/barátnőt?

Figyelt kérdés

2009. szept. 21. 12:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:
Tisztelet a kivételnek!
2013. ápr. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:

Miért is ne. A japán lányok olyan arik. :D


30/F

2013. ápr. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim válasza:
Én szeretnék Japán Lánnyal megismerni, talán azok többre értékelik azt hogy kedvesség, és őszinteség. Az bajom már 30 vagyok, sok olyan oldalt látok ahol egyre jobban tőr elő az a probléma és tesznek is fel kérdéseket a magyar férfiak a magyar nőkről hogy: Miért nem lehet velük ismerkedni, mért nem válaszolnak levelekre meg ilyenek, és már nem kel ide sorolni azt hogy most gazdag vagy szegény pasiról van szó vagy hogy értelmes jó képű izmos kocsija van háza stb, vagy csak egy sima átlagos, vagy telt. Tehát lényegtelen melyik típusú srácról beszéljünk de, nagyon rossz véleményeket írnak arról, hogy a Magyar nők teljesen megváltoztak, viselkedésre jellemre mindenre. Én inkább úgy mondanám ezt hogy el korcsosúltak. És tisztelet a kivételeseknek csak azokra mondom akik tényleg olyanok. Egyszerűen ki halt belőlük az érzelem Miért jobb érzések nélkül szánalmas vagy ilyen megalázó kapcsolatokat kezdeni, ami nem vezet semmihez? Mért baj az kezdem ott, hogy valaki kimondja párjának többször is hogy szeretlek? Miért kel meg torpanni és félni az igazságtól ha szembesítenek? Miért baj az ha fontosabb egy srácnak lelki társként mint sem hogy csak szex vagy csak a szórakozás? Miért van az hogy érzéketlen valaki és látod is hogy nem is érdekli, de ez tartsa normálisnak? Meg amitől leges legjobban ki hűltem, a lányoknak a rossz fiús beütés most divat, az a menő. És hogy legyen barátnőm ezért változtassam meg a jellemem hogy élek normális életet, tisztelet tudó vagyok, erkölcsös érzéki stb, e helyet legyek inkább tapló, görény, megcsalós segfej aki érzék mentes? Nem is tudom mi a vonzó ebbe, mi a jó miért kel ennyire megváltozni? Mért kel nekünk, és meg nőknek is el korcsosúlni? Ezt most Magyarokra értem! Mert őszinte leszek én utálom ezért a magyar nőket, és igen azt mondom jobban szeretnék egy ázsiaival barátkozni, vagy barátnőt találni magamnak, legyen Japán - Kína - Dél Koreai, mint Magyar nővel. De biztos le fogadom hogy mivel ők a hagyomány hívén élnek több tiszteletet, és meg becsülést mutatnának, és hűséget szeretetet kedvességet, mint egy átlagos Magya nő. A magyar nők mért nem vesznek róluk példát? Nem lenne jobb de most őszintén kérdem? Hogy Mi magyarok is érzelmet tudnák ki mutatni legyen az nő férfi tökmindegy, de én most nőkre mondom. Nem lenne jobb hogy nem egy fa deszka ülne mellettünk ha kapcsolatról van szó, ha nem egy lélegző érző érzelemmel teli ember? hm...? Sokat jelent az hogy ha meg simogatnak, sokat jelent az ha át ölelnek, füledbe suttogva mondja hogy szeret. Ha ezt nem ember módján tennék így akkor minek nevezhetném a magyart? Állatnak? De most nem srácok.
2017. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim ***** válasza:

Hú, hát ez elég érzelemdús kirohanás volt.

Véleményem szerint mindaz a probléma amit fentebb leírtál nekünk azért van mert a Ma gyarpkat jelenleg az összes létező kultúra és népszokás elárasztja és nem csak minket. Igazából ez az időszak a kultúrák hatalmas, világrengető gruppenje! :)

Nem tudni mi lesz majd belőle, van kultúra akiknél jót másnál (mint nálunk) a rosszat hozza ki ez a keveredés. Én nem mondom azt, hogy abszolút rossz dolog lenne ez, de azért valamiféle gátat kéne szabni ennek mert nagyon gáznak érzem, hogy mondjuk történelem órán többet beszélünk, tanulunk a külföldön történt eseményekrő, mint a saját népünk életérő, szokásairol, hagyományairol stb. Egyszerűen nincs alap amire építkezhetne az ember, csodálkozunk hát, hogy ennyi gerinctelen ember élősködik ma a társadalmunkban? Mi több tápláljuk őket azzal, hogy elismerjük őket, teret engedünk nekik, és jogokat adunk olyanoknak, akik semmi de tényleg semmi egyébbel nem járulnak hozzá az Ország egységessé tételében, a béke fenntartásában, és egyéb létkérdésben. Csak, széthúznak!

Kedves leőző válaszoló, vannak még olyan lányok akiket Te keresel, csak egyre kevesebben. Én is csak százból egyet ha meglelek és van, hogy az az egy is jól álcázza, hogy ő bizony egy kincs!

Ám, hogy témánál maradjak magam is erősen vonzódom a Keleti szépségek felé és meg nem tudom mondani, hogy pontosan mi, szerintem ösztön. Mint ahogy az is az, hogy az elNyugatiasodott emberekhez egyáltalán nem vonzódom.

Remélem egyszer szerencsém lesz egy Keleti tüneményhez!


Isten áldjon mindenkit! :)

2017. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!