Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély arra hogy egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra hogy egy kis szünet után belém szeret?

Figyelt kérdés
A barátnömmel megbeszéltük hogy egy kis szünetet tartunk ,mert ugyan szeret de még nem szerelmes mekkorra esély van rá hogy ez az idő alatt lesz szerelmes belém?? Jó,ötlet volt ez a szünet?? Vagy éppenhogy többet kellene együtt lennünk?? Átlagosan kétszer találkozunk egy héten!
2013. ápr. 4. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom nem töri össze magát hogy veled legyen és nem keres agyba főbe h mucikám macikám...nem ebből nem sok jót látok a varázsgömbömben.
2013. ápr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát nézd, ha én szeretek valakit, akkor vele akarok lenni, és a lehető legtöbb időt együtt tölteni, amikor csak alkalom adódik. Nem mással, és nem keresek kifogásokat, pláne nem akarok "szünetet".

Nőknél ez azt jelenti, hogy bár kedves vagy a számára van más akit többre tart, úgy érzi, hogy közelebb áll hozzá vagy még csak tetszik neki. A szünet jó ürügy a következő érvelésre, logikára: megmondtam neki szünetet tartunk-> becsületes vagyok -> nem csalom meg -> nyugodt lelkiismeret. Tehetsz bármit.

A másik ilyen a nem érek rá, a harmadik a tanulok... stb. Kifogások.

2013. ápr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!