Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van még esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem?

Figyelt kérdés

Már fél éve voltunk együtt a barátommal. Nem akartam vele szakitani de egy kis szabadságra vágytam, annyira kordába tartott. Mondtam neki ,hogy tartsunk egy rövid szünetet,de most úgy érzem ,hogy már nem akar semmit és végleg megutált.

Hagyjam békén vagy kérjek tőle még egy esélyt?



2013. jan. 8. 17:44
 1/4 okoska31 ***** válasza:
100%

fordítva Te adnál egy esélyt? ugye, hogy nem.


szerintem ez van a fejében: szabadságot akart, mert nem vagyok elég jó neki, most pedig ló nincs, akkor szamár is jó alapon visszajönne.

2013. jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
utcsóval teljesen egyetértek..!
2013. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hagyd békén. elég gáz amit csinálnál
2013. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj,tőle bocsánatot,de csak akkor ha tényleg megbántad.Velem ugyanezt tette a barátom.Adtam neki még egy esélyt és teljesen megérte. :)) Sok sikert! 17/L
2013. jan. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!