Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünet! Van esély hogy folytas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünet! Van esély hogy folytassuk? Ha igen mennyi?

Figyelt kérdés
Mostanába elég keveset találkoztunk a barátommal , kb hetente 1-szer max 2-szer, akkor is otthon ülünk. Sajnos nagyon sokat dolgozik ezért kevés az ideje.És úgy érzi egy kicsit "megfakult" a kapcsolatunk. Valaki nem akarja hogy együtt legyünk és elkezdett kavarni. Ezért volt egy veszekedés.Ezelőtt még nem veszekedtünk komolyabban.De sikerült megbeszélnünk. Azt mondta legyen egy hét szünet. De ez tényleg csak gondolkodásra , semmi nem megengedett egyikőnknek se( én se pasizhatok , ő se csajozhat). Az egy hét alatt beszélhetünk is. Azt mondta hogy szeret és én is szeretem.Ez most csak rajta múlik! Mennyi az esély a folytatásra?
2010. ápr. 11. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:

egy kapcsolatban nincs olyan hogy szünet:(

wagy eggyütt vagy nem

2010. ápr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

van, akiknek javukra válik a szünet, van, akik csak mégjobban széthúzódnak.


személyes tapasztalat:

én kértem már szünetet, de végül szakítottunk. 1hónapig "sírt" utánam a barátom, és bár sok "fájdalmat" okozott, és nem vtak közös programok szervezve, mégis összejöttünk újra. már reménytelennek tűnt minden. aztán felbukkant egy lány a barátom körül, és megsokszorozódott a ragaszkodásom, nagyon féltékeny vtam, tisztává vált előttem, h amit érzek az még szerelem, és h nem szabad Őt eldobnom magamtól, mert utána már nincs visszaút, elfelejt, és én majd belehalok a szomorúságba..

azóta együtt vagyunk 9hónapja :) örülök neki, h így döntöttem. azt hiszem rossz döntést hoztam a szakítással.

azóta közös progik, lendületes kapcsolat :)

2010. ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Felmelegítve csak a töltött képoszta jó...
2010. ápr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ediZeJ ***** válasza:
Szerintem hülyeség ez a szünetes dolog, bár kinek hogy jön ez le ha szeretitek egymást akkor egy kis kavarás nemhiszem h beletudna szólni a kapcsolatotkba. 18/F
2010. ápr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

sztem felesleges a szünet...:s nem sok eslyt látok a kis üveggömbömben...

icamama,jósnő79

2010. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. szünetet kér

2. bekerült valaki a képbe

3. alig találkoztok

4. "megfakult a kapcsolat" ergo nem szerelmes

Amit leírtál, abban benne van a válasz sajnos!

Velem is ez történt. Alig találkoztunk már a vége felé, és ezer százalékra volt már valaki más, akit kinézett magának... Nem kellett sok idő a szakításhoz.

Már bocs, de az hogy hetente egyszer találkoztok az egyáltalán nem kapcsolat. Nem szerelmes már beléd. Úgyhogy jobb lesz, ha döntesz. Kell neked ilyen pasi? - És most akár milyen nehéz is, felejtsd el, hogy szereted!

Nem érdemes olyan emberhez ragaszkodni, akinek már nem kellesz.

Hidd el, hogy nem írnám ezt, ha nem történt volna már meg velem is.

2010. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szerintem akkor tartanak az emberek szünetet, ha nem elég határozottak lezárni a kapcsolatot. De nem jó dolog, mert nincs normálisan lezárva és a tudat alatti dolgok miatt nem is tud az ember tiszta szívvel továbblépni, amíg ez nem rendeződik.

25/F

2010. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

sztem is hülyeség szünetet tartani:S

lehet hogy szakitani akar csak nincs bátorsága hozzáá ezért kérte a szünetet bár nem tudom h a ti estetekbe h van ez..

2010. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bátorsága az lenne. Egyszer már szakított, de megint összejöttünk. Más lány biztosan nincs. A kavarás nem ebből származott. Az hogy ilyen keveset találkoztunk , nem a mi döntésünk volt, csak én suliba járok , ő pedig kb reggeltől estig dolgozik.
2010. ápr. 15. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!