Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti milyen "randi" helynek örülnétek vagy milyen jó randinak/találkozásnak 2 hónap járás után?

Figyelt kérdés

Mind2en 18ak vagyunk.

Már voltam náluk ő is nálunk és filmeztünk meg sétálni szoktunk, beülni valahova beszélgetni...

Olyan lehetőség lenne jó amit lehet hétköznap csinálni.

Valamivel meg szeretném lepni és nem csak azt kérdezni tőle hogy akkor beszélgetünk e délután vagy beülünk e valahova.


2013. ápr. 3. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
vidd olyan helyre, ami neked fontos. mi annak idején, mikor ennyi idős voltam, az akkori nagy szerelmemmel egy hídon sétáltunk rengeteget, mert őt oda emléket fűzték, én pedig azt éreztem, hogy ezzel beenged a múltjába és ma is melékszem, h mennyire jó érzés volt. ha bp-en éltek, akkor a vár könytár melletti kis beugró része, ami a hidakra néz gyönyörű és meghitt.
2013. ápr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!