Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ez a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ez a fiú újra felfigyeljem rám?

Figyelt kérdés
Igazából ő régóta kiszúrt magának, egyszer rám is köszönt a suliban,majd ő meg pár haverral együtt mentünk el a buszállomásra,végig piszkált,csak,hogy rá figyeljek.. Következő alkalommal mikor tesink volt,elhívott beszélgetni,ölelgetett meg átkarolt,meg a hátam simogatta meg beszólogatott..Utána csak nézett meg néha valami vicceset beszólt meg köszönt..Én múlthét hétvégén nagyon berúgtam és ráírtam elbeszélgettünk,és megkérdeztem,hogy lefeküdne e velem,mondta,hogy igen de ő nem ilyen,hogy lefekszünk aztán utána szia, ő nem ezt szeretné..Én erre megkérdeztem,hogy mi van akkor ha én csak azt akarom,azt mondta benne van,de utána tuti lennemég valami.. Aztán megbeszéltünk,hogy lehet lefekszünk,de mondtam,hogy nem biztosra mondom,mert ha meggondolom magam ne érezze szarul magát és ne könyveljen el valami k*cs*gnek.Azt mondta oké,ebből nem lett semmi..Utána mikor beszélütnk már olyan közömbös volt.. Általában velük van tesink,és ma beszólt a haverja valamit velem kapcsolatban és mondta neki,hogy kussoljon már..Mikor mentek le,én ott álltam a falnak támaszkodva,úgy csinált mintha nem látna,és nagy meglepetésemre a mellem alatt picit megcsípett én meg köszöntem neki,de nem köszönt vissza.. Tesin is úgy csinált mintha nem látna,néha összeakadt a tekintetünk aztán ennyi volt.. A buszmegállóban vártam a buszt,megint úgy csinált mintha nem látna,aztán mikor jött a busz direkt nekem jött,aztán beszólt,hogy bocsi de pici vagy és nem vettelek észre majd nevetett,és megfogta a hátam s közben mondta gyere szállj fel.. A buszon ő hátra ült,én meg előre.. De mikor leszálltam és mellettem ment el a busz épp akkor néztem fel,és láttam,hogy sasol engem.. De elvileg van már barátnője,de halottam azt is,hogy csak féltékennyé akar tenni... Mit tegyek?
2013. ápr. 3. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
AZ élet nagy problémái.....
2013. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

"Aztán megbeszéltünk,hogy lehet lefekszünk,de mondtam,hogy nem biztosra mondom,mert ha meggondolom magam ne érezze szarul magát és ne könyveljen el valami k*cs*gnek."


Ez a világ megérett a pusztulásra.

2013. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
tépd meg a csajt nyilvánosan majd vizeletedet kecsesen ürítsd a fent említett fiúcska lábára ezzel is hangoztatva, hogy őt a tulajdonodnak tekinted. Aranyos vagy egyébként :) csak legközelebb ne a buszra szállj fel hanem ugorj elé :)
2013. ápr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet..-.-
2013. ápr. 3. 15:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a srácal mert lehet roszul érintete hogy nem sikerült lefeküdnőtők lehet zt hiszi hog csak játszol vele. Mond meg neki mit érzel.
2013. ápr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Féltékennyé akar tenni... hogyne, miután explicit kijelentetted, hogy bármikor megdughat téged, sőt még te ajánlottad fel. Minek akarna?
2013. ápr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De ha komoly a barátnőjével a dolog,én nem akarok bekavarni,se még jobban hülyét csinálni magamból.. Talán lesz rá alkalom egyszer..
2013. ápr. 3. 15:13
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát mert ez előtt összeakar velem jönni,mondta a haverja..
2013. ápr. 3. 15:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút figyel rád most is, tehát nem értem a kérdést.

Szerintem ezzel a "megbeszéltünk, hogy lefekszünk" dologgal egy kicsit megijesztetted. Mert azért... Ez gáz.

2013. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudom,bocsánatot is kértem.. Pedig nem olyan srác aki ilyentől megijed..
2013. ápr. 3. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!