Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt már úgy, hogy a kapcsolat elején még nem igazán volt szerelmes a párjába?

Figyelt kérdés
Ha az elején még nem voltál szerelmes, mennyi idő után kezdtél beleszeretni?
2009. szept. 20. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a párom az elején "csak" tetszett, és megfogott benne, hogy van közös érdeklődésünk. Kb. 2-3 hónap elmúltával éreztem úgy, hogy kezdek egyre inkább beleszerelmesedni. L/21
2009. szept. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes nem voltam viszont nagyon kedveltem. Amikor megvolt az első szex kezdtem hozzá ragaszkodni, és 4 hónap után lettem fülig szerelmes, mert annyira kitartó és aranyos volt velem:)
2009. szept. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a páromba csak fél év után lettem szerelmes! eleinte csak tetszett és jó volt vele lenni, elötte sose mondtam neki h szeretlek..fél év után megtört a jég és ugy éreztem itt az ideje h megmondjam mit érzek iránta..akkor elöször mondtam neki h SZERETLEK!! Azóta 2és fél évesek vagyunk és nagyon boldogok:D L-18
2009. szept. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még tetszeni sem tetszett nagyon kezdetben és nekem úgy kb 4-5 hónap kellett hozzá
2009. szept. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem úgymondd elszeretett az exemtől (előbb szakítottam, aztán összejöttünk). Aztán kb 1 hónaposak lehettünk, amikor váratlanul szakított velem. Azt mondta azért, mert még csókolózni sem voltam hajlandó vele. És akkor jöttem rá, hogy azért inkább megcsókolom, csak járjunk tovább:). Ez 8,5 éve volt.
2009. szept. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak nagyon tetszett, mikor elkezdtünk járni! Ő ezt érezte is, és egy hónap után szakított. Akkor jöttem rá, hogy szeretem, és meg is mondtam neki. Azóta is vele vagyok, már több, mint egy éve.
2009. szept. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Berny18 ***** válasza:

Én az elején csak azért jártam a sráccal meg "megsajnáltam". Egyáltalán nem tetszett csak kellett valaki. Olyan 2 hónap múlva viszont azt vettem észre hogy nagyon is beleszerettem... Aztán mikor szakított velem csak nagyon későn tudtam kiheverni... :(

L/15

2009. okt. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!