Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ilyen gázos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyen gázos helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátnőm nem tud kilábalni a depresszióból elég régóta. Nem mozdul ki soha, max az egyetemig megy el. Nem tudom rávenni semmire, kedvetlen, unott, a szexhez sincs kedve. 22 évesen nem akarok folyton otthon ülni vele akármennyire is szeretem, ezért eljárok bulizgatni azért. itt történt, hogy megismertem egy csajt, akivel 3 hónapja kavargatunk és már minden volt köztünk. Most már rendesen kezd utolérni a lelkiismeretem és fogalmam sincs mit csináljak. 3 éve együtt vagyunk a barátnőmmel és tényleg szeretem és mindent megadnék azért, hogy olyan legyen, mint régen, de több mint 1 éve megy ez nála. Tudom, hogy baromi nagy köcsögség kavargatni mellette, de nekem is megvannak az igényeim. Ti mit tennétek?
2013. ápr. 2. 00:05
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Tényleg az hidd el. És kb 1 oldalba férne el.
2013. ápr. 2. 00:25
 12/21 anonim ***** válasza:

Hát mivel a depresszió itt a baj ezért úgy gondolom, hogy pontosan az a legfontosabb, hogy mi okozza azt.

Már ha még a csajjal is törődni akarsz persze, mert lehet értelme a te válaszodnak is erre viszont az azt sugallja, hogy te most arra akarsz választ kapni, hogy kirakd a szűrét vagy sem...

2013. ápr. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Igen arra. Nem tudom, hogy ebben a helyzetben mennyire lehetek önző. A depresszió okán amúgy nem tudnék változtatni.
2013. ápr. 2. 00:33
 14/21 anonim ***** válasza:

Te lehet nem, de mi talán igen. Nem azért meg okosabbak vagyunk hanem hátha valamelyikünk már volt átélt hasonló helyzetet.


Amúgy meg ha erről van szó, akkor tégy úgy ahogy gondolod, akkor felesleges volt kérdezned csupán azért, hogy pár noname embertől itt megerősítést kapj.

2013. ápr. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Más is lehetett ehhez hasonló helyzetben.
2013. ápr. 2. 00:41
 16/21 anonim ***** válasza:

A depressziónak nincs kiváltó oka, sok okos! Azaz látszólag ok nélkül vannak a tünetek: halálvágy, életuntság, cselekvőképtelenség stb. Persze ezt egy egészséges embernek hiába is magyaráznák meg, mert képtelen megérteni. A depressziós sokszor agonizál lelkileg, annak hiába mondod, hogy szedje össze magát. 16 éves korom óta élek vele, illetőleg én mániás - depressziós vagyok, tehát "kicsit" átérzem ezt egészen közelről.

A lány szemszögéből is jobban átlátom a dolgokat, és azt kell mondanom nagy köcsög vagy "kedves" kérdező, hogy egy depresszióssal (akinek feltételezhetően eleve érzékenyebb a lelkivilága, mint egy átlag embernek) szórakozol. Ha szeretnéd, nem csalnád meg, ha úgy érzed neked ez a kapcsolat terhes, akkor gerinctelen vagy, mert nem mersz eléállni, és megmondani neki, hogy legyen vége a kapcsolatnak, holott ez lenne a legkorrektebb. Alapból utálom az ilyen gyáva embereket. És felhívnám a figyelmedet, hogy a viselkedéseddel (hazugság, ha később kiderül stb) még végzetesebb dolgokat is előidézhetsz, de úgy, hogy életed végéig lelkiismeretfurdalásod lesz. (már ha van lelked).


23 L.

2013. ápr. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem a fenét nincs kiváltó oka
2013. ápr. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Utolsó okos akkor olvasd el dr. Csernus: A depresszióról.

Gondolom "csöppet" tapasztaltabb nálad a doki...


Imádom amikor laikusok osztják az észt!

2013. ápr. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ha te az vagy én még nem akkor kettőnk közül jobb ha rám hallgat.


Nem érdekelnek Dr. Csernus hülyeségei.


A kérdező írta, hogy van oka, ennyi.

2013. ápr. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Mindig van kiváltó oka. Lehet az akármi apró dolog, amire nem is gondolsz aztán csak szépen lassan lemész a mélybe.

Kicsit sem szórakozom vele és tudom, hogy szeretem. ha választanom kéne a kettő közül őt választanám. X idő után ugyanitt kötnék ki, hogy találnék mellé mást, ha nem változna a helyzet. És nem azért, mert nem szeretem és fogom magam, hogy keresek valaki mást, hanem egyszer csak találkozok olyannal. akivel jól érzem magam és mást is tudok azon kívül csinálni, hogy otthon ülünk a 4 fal közt. De az érzéseimen ez nem változtatna, mert nem tudnám ugyanúgy szeretni.

2013. ápr. 2. 02:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!