Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ilyen gázos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyen gázos helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátnőm nem tud kilábalni a depresszióból elég régóta. Nem mozdul ki soha, max az egyetemig megy el. Nem tudom rávenni semmire, kedvetlen, unott, a szexhez sincs kedve. 22 évesen nem akarok folyton otthon ülni vele akármennyire is szeretem, ezért eljárok bulizgatni azért. itt történt, hogy megismertem egy csajt, akivel 3 hónapja kavargatunk és már minden volt köztünk. Most már rendesen kezd utolérni a lelkiismeretem és fogalmam sincs mit csináljak. 3 éve együtt vagyunk a barátnőmmel és tényleg szeretem és mindent megadnék azért, hogy olyan legyen, mint régen, de több mint 1 éve megy ez nála. Tudom, hogy baromi nagy köcsögség kavargatni mellette, de nekem is megvannak az igényeim. Ti mit tennétek?
2013. ápr. 2. 00:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ha annyira szereted, akkor segítesz neki. de ezek szerint nem szereted
2013. ápr. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Na, most tuti le fognak pontozni. Ha a csajod depressziós, orvoshoz vidd!

Hogy miért? Én is az vagyok, öngyilkossági kísérleteim vannak, amikről a szintén 22 éves barátom nem tud. Tudod, aki nem beszél róla, komolyan fontolgatja!

Ha szereted, ha nem, segíts rajta, mint emberen!

De lehet miatta az, sose tudni, de vidd szakemberhez!

2013. ápr. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mitől depressziós?
2013. ápr. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Jár orvoshoz, csak az egészhez sztem az ő akarata is jobban kéne. Nincs olyan nap, hogy ne mennék hozzá meg napközbe is hívogatom, hogy mi van vele, nincs olyan soha, hogy leszar0m, hogy mi van vele. Mindig hívom akárhova megyek, hogy jöjjön velem, de semmi. Egyszerűen fogalmam sincs mit tegyek.
2013. ápr. 2. 00:14
 5/21 anonim ***** válasza:
Tarts ki mellette, van hogy elmúlik. találjon hobbit. Talán versírás, az elég drámai is, ha kell...
2013. ápr. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem mennék most bele, hogy mitől.
2013. ápr. 2. 00:16
 7/21 anonim ***** válasza:
Akkor ne menjünk most bele, hogy mit tennénk a helyedben...
2013. ápr. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Noname oldal, írd le nyugodtan.
2013. ápr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Azért nem akarok belemenni, mert az okának semmi köze a helyzethez és a kérdésben lényegtelen is.
2013. ápr. 2. 00:18
 10/21 anonim ***** válasza:
Nana....
2013. ápr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!