Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan erősödjek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan erősödjek meg egy ilyen helyzetben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
2,5 fél éve vagyunk együtt a párommal, szeptemberben az ő kezdeményezésére volt egy szakítás, de 2 napot követően megpróbáltuk újra és azóta talán még jobb is együtt, mint előtte volt. A probléma ott van, hogy nemrégiben kiderült, hogy az idei nyár végétől valószínűleg két félévet (egyetemista) külföldön fog tölteni és elég ritkán (a 9 hónap alatt max 2-szer) fogunk tudni találkozni. A szakítást követően nagyon sokáig bizonytalanságérzet volt bennem, ami lassacskán alábbhagyott, ahogy láttam, hogy mégis működik közöttünk minden, most viszont megint aggódom. Érzem, hogy szeret és támogatom is a tanulásban és a fejlődésben, csak nem tudok szabadulni az érzéstől, hogy nem fogunk-e eltávolodni, ha ilyen sokáig távol lesz, hogy nem kerül-e megint szakadékba a kapcsolatunk. Próbálom ezt a kétségbeesést nem kommunikálni felé, mert tudom, hogy csak rosszabbá tenné a dolgokat, de belül nagyon rossz érzés. Hogyan erősíthetném magam lelkileg, hogy minden rendben lesz és átvészeljük ezt az időszakot is, mint az összes eddigit? tudtok esetleg személyes tapasztalatokról mesélni ilyen helyzetben? Köszönöm szépen a válaszokat előre is!
2013. márc. 30. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Érzed a kapcsolat végét? Az nem jó, mert ha már az ember érzi, ott már elég hamar be szokott következni.
2013. márc. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez volt a helyzet. szakításostól, mindenestől. Igaz végül csak 3 hónapot volt távol a párom, kibírtuk. Én az elején nagyon szenvedtem, de ahogy telt az idő nélküle egyre jobban viseltem, megszoktam. Én egy picit érzelmileg el is távolodtam tőle, ő állítása szerint egyáltalán nem. Mikor újra találkoztunk én is rövid időn belül visszazökkentem, és ugyanott folytattuk ahol abbahagytuk. Ne aggódj, ha tényleg szeretitek egymást ki fogjátok bírni.
2013. márc. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!