Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám a volt páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám a volt páromat kiengesztelni? 28/L

Figyelt kérdés
Megcsaltam a páromat. Nem tudtam a kísértésnek ellenállni, nagyon rosszul érzem magam.Szakított is velem..:( Életemben először voltam hűtlen a szívemhez.
2013. ápr. 1. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, hagyd békén te rib@nc...
2013. ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne ribancozzátok máár!

Mindenki tévedhet,mond el neki hogy nagyon szereted,és hogy sajnálod ami történt,többet az életbe nem csinálsz ilyet.

2013. ápr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm..végre egy normális komment..
2013. ápr. 1. 22:21
 4/9 anonim ***** válasza:

Sehogy. Engem is megcsalt a volt párom, repült is egyből. Utána próbálta magát visszakönyörögni, de ez számomra (és a legtöbb ember számára) megbocsájthatatlan dolog.

Előbb kellett volna gondolkozni! Most már késő bánat. Hagyd békén, hadd találjon magának egy tisztességes lányt. 26N

2013. ápr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2. emberhez csatlakozom. Ne haragudj, még nem voltam ilyen helyzetben. De ha engem csaltál volna meg... nem tudnék megbocsátani. Nem azért, mert nem szeretnélek, vagy mert nem akarnék Veled lenni... De a bizalom megrendült. Na itt most két dolog van. Vagy megbíznék benned és mehet minden, vagy belebolondulok, ha nélkülem mész valahova. Nem tudom mióta vagytok együtt, ill egyéb részleteket. De nekem nehezen menne ismét bízni.


Amit tehetsz, hogy mindent megteszel, hogy bizonyítsd mennyire szereted, mennyire megbántad

2013. ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem akar elveszíteni, azt akarja,h "kaparjak" utána... Bizonyítsam be neki,h ő az igazi számomra..s fontos vagyok neki. Tettekben!!! - megmondta.
2013. ápr. 1. 22:25
 7/9 A kérdező kommentje:
*fontos nekem..sorry
2013. ápr. 1. 22:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet bizonyítani... Mivel bizonyítanád? Azon kívül, hogy annyit vagy vele, amennyit csak tudsz? Elviszed vacsorázni? wellness hétvégére? Ez bizalmi kérdés, nem matematikai egyenlet, amit bizonyítani lehet...
2013. ápr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hagyd békén, "boldogíts" más pasit....

22f

2013. ápr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!