Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van barátom, de más srácról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van barátom, de más srácról álmodozom, akkor már nem szeretem a páromat és nincs értelme folytatni?

Figyelt kérdés

Van barátom 2 és fél éve. Minden időnket együtt töltjük. Gyakran veszekszünk, témája általában a kevés szex, de amúgy jól megvagyunk. Vagyis jól megvoltunk. Nagyon jól el tudunk hülyülni, szeretem, ha átölel és becsukom a szemem, érzem hogy mennyire szeretem, de viszont nem kívánom, csak nagyon ritkán (max hetente 1szer). De ezt leszámítva minden tökéletes (volt). Azonban pár napja egy srácról álmodtam, aki mellesleg egy közös ismerősünk. Azóta sokat gondolok rá, és többször is álmodtam, álmodozok róla. Mikor a barátomat csókolom, néha ő jut eszembe. Ebben az az érdekes, hogy szinte nem is ismerem a csávót, csak pár szót váltottunk. Az viszont tény, hogy már a barátom előtt is vonzónak tartottam. Úgy gondolom, én is tetszem neki (a jelekből), és ez még jobban kíváncsivá tesz. Lehet, hogy ez azért van,mert barátom előtt nem volt senkim, de volt már, hogy elképzeltem a csávóval a szexet is. Nagyon hüly$n érzem magamat emiatt, mert nem tudom, mi ez az érzés. A barátomnak mondtam,h ezzel a sráccal álmodtam,de semmi több.

20/L


2013. márc. 18. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:

mondtad a pasidnak h ezzel a sráccal álmodtál és nem reagált rá semmit?

am ha nem tudtok változtatni a kapcsolaton h jobb legyen,

akkor érdemes tovább lépni, mert megszokásból nem lehet normális párkapcsolatot fenn tartani.

22F

2013. márc. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi volt a párod reakciója rá? Mondjuk ha már nem szereted a pasidat és más után vonzódsz akkor szakíts vele. Mert mi értelme van annak hogy vele vagy, még is mást képzelsz el helyette.
2013. márc. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem örült neki,de annyira ki sem volt akadva. Nem tulajdonít nagy jelentőséget az álmoknak, én viszont annál inkább...
2013. márc. 18. 08:27
 4/4 Reaper777 ***** válasza:
Nekem is volt már így, párkapcsolatban éltem és egy lányról álmodtam, valami hülye érzés fogott el, és arról képzelődtem milyen lenne vele. 1-2 hét után eltűnt ez az érzés. ha kiakarsz kezdeni a csávóval előbb szakíts a paliddal, mert előbb utóbb minden kiderül lehet nem most lehet csak évek múlva de előbb utóbb kiderül.
2013. márc. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!