Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek mi értelme volt? Jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi értelme volt? Jó játék az ilyen?

Figyelt kérdés

Hétfön meg kereset a volt barátnöm a szakitásunk ota kb 1.5 hónap telt el ( ö hagyott engem el ) most ugye meg kereset hogy béküljünk ki. Én nem tudtam ezt hova rakni nem úgy viselkedtem vele mint azt ö elvárta volna . Nem alázkodtam be mivel úgy voltam vele hogy ö ment el ezért neki kéne bizonyitani. Ma meg mondta hogy én meg változtam bunkó vagyok egoista stb... és hogy hadjuk egy mást.

Kérdem én minek keresett meg ha ilyen könnyen fel adja?

Ennek mi értelme volt ez neki jó játék hogy a másik érzelmeivel játszik?

Ki érti a nöket hogy mit akarnak ? mert én már nagyon nem


2013. márc. 15. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

sztem utánad felszedett valakit aki ott hagyta mint egy db sz@rt és gondolta biztos rögtön vissza veszed és majd ha jön egy másik megint szakíthat veled...de besz*pta:D

helyesen döntöttél haver!!!

2013. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem 2 dolog lehetséges.


1. Vagy tényleg bunkó voltál vele, amit ő nem tudott elviselni.

( nekem erre volt már példa, és a csávó tényleg iszonyat bunkó volt velem... )


2. Mégse érdekelted annyira, úgy volt vele hogy ha bejön bejön, ha nem nem.


És csaj vagyok! :)

2013. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2. dik

Nem voltam vele nagyon bunkó csak annyira hogy tudja mi is a helyzet. Ha kelek neki bizonyitson . Szerintem ennyi bele fér. Csak aza baj hogy nekem elöjötek az érzelmek iránta és kell nekem még ha tudom hogy nem is jön már vissza

2013. márc. 15. 19:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Gratula! Nem hagytad, hogy hülyére vegyenek. Le a kalappal.

"úgy voltam vele hogy ö ment el ezért neki kéne bizonyítani"


Több embernek kellene így gondolkodnia.

2013. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1! igaza van

semmi másról nincs szó N

2013. márc. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy vannak érzelmeid, főleg ezek után. De vigasztaljon az,hogyha ezek után nem tesz semmit, nem bizonyít, akkor csak kihasználni akart, vagy csak amit előttem írtak, könnyű visszatérni hozzád.


Ezek után hozzá ne szólj, még te vagy a bunkó, hogy nem hagyod magad kihasználni.


Nagyon sok az ilyen kétszínű, hülye ribi, én is kifogtam egyet. Miután leesett neki, hogy nem hagyom magam kihasználni, lekopott. Az első jelét meglátják annak, hogy nem könnyen hülyíthető pasit fogtak ki, lekopnak, és többet le se szarnak. Ebből tudod, hogy tényleg csak kihasználni akarnak.

2013. márc. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok hogy hadjam a pics*ba ha nem keres akkor csak egy pót kerék lettem volna még nincs más.?
2013. márc. 15. 19:35
 8/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Igen, pontosan, pótkerék lettél volna neki.

2013. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!