Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ahhoz türelme hogy megtaní...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ahhoz türelme hogy megtanítson csókolózni, szexelni stb. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok és még soha nem volt kapcsolatom. Se csók, se szex. És most együtt járok egy sráccal. Ő nagyon jól fogadta hogy még pl nem csókolóztam, és azt mondta ez nem gond hogy neki kell megtanítania rá. Vagy a szexre majd később. Mit gondoltok erről a srácról?
2013. ápr. 1. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
türelmes és fontos vagy neki
2013. ápr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Türelmes és szeret téged!figyelni fog rád!
2013. ápr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
tök aranyos :)
2013. ápr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

rendes pasi

jók lesztek együtt !!

2013. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De ez ritkaság szerintetek? Mármint ez rendes dolog tőle tényleg?
2013. ápr. 1. 21:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Agyonproblémázod ezt az egészet. A csók, szex jó esetben jön természetesen, attól, hogy ennyit izgulsz rajta, csak a saját életedet bonyolítod. Ha meg szeret, az elején úgyis "vezetget", amíg bele nem jössz, nincs ebben semmi. :)
2013. ápr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
csak mostanában
2013. ápr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Rendes a pasi.

Annyira azert ez nem kulonleges.

2013. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell tőle hasra esni... Miért lenne különleges! Amit tesz, éppen az a természetes! Ez alapkövetelmény! Én is nagyon megbecsülnék egy 22 éves valóban minden téren érintetlen lányt!!!

34F

2013. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hih, mégsem volt annyira főnyeremény a kis drágám. A kérdésem feltevése után se szó se beszéd kidobott, és 1 héttel később már másik csajt d*gott. :)

Nem akart ő semmi komolyat.

2013. aug. 2. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!