Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem meg?

Figyelt kérdés

van egy fiú az osztályomból, és régen jártam vele .Ő pár hónapja újra járni akart velem de akkor én még nem voltam kész egy új kapcsolatra. sokat győzködött de én ég mindig az exemet szerettem. most pár hete kezdenek feltörni a régi érzések és úgy érzem még mindig szeretem ( egy kicsit).

csak h járni akarok vele és azt mondják h másba lett szerelmes de most már megint belém. járni akarok csak az az egy gondom van...NEMTUD CSÓKOLÓZNI!norm válaszokat!

12/L



#csók #nem tud csókolózni
2013. febr. 9. 21:58
 1/10 A kérdező kommentje:
mármint h vegyem rá h megcsókoljon??
2013. febr. 9. 21:58
 2/10 Pretty Ballerina ***** válasza:

"nem voltam kész egy új kapcsolatra"

12. Évesen.


I have no faith in humanity anymore.

2013. febr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
te meg hülye vagy.. sokkal nagyobb probléma minthogy a srác nem tud csókolózni 12 évesen
2013. febr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

régen???? régen te még nem is éltél..

csókolózni meg ráérsz kislányom hidd el

2013. febr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lesznek még nagyobb gondjaid is az életben.
2013. febr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Régen jártatok?? Mikor az oviban???? 12 évesen még nem kell feltétlenül járni és csókolózni.
2013. febr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jesszusom "kezdenek feltörni a régi érzések". Össze voltatok házasodva, vagy mi?
2013. febr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úristen! Még az exedet szeretted? 12 évesen??? Remélem vagy elírtad a korodat, vagy kamu a kérdésed!
2013. febr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért ezen sírok :D
2013. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1. Ezt meg , hogyérted: ''kezdenek feltörni a régi érzések''.

2. 12 vagy és azt mondod, hogy nem tud csokólózni. Egyáltalán tudod, hogy mi az a csók, és 12 éves korod elött JÁRTÁL és CSÓKÓLÓZTÁL?

3. Neked nem ágyban a helyed? Vagy éppem a f***-t szo**d?

2013. febr. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!