Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is van ilyen ismerkedési kényszer a mai fiúkban? Miért van ilyen kényszer bennük?

Figyelt kérdés

Szinte mindenhol, de főleg ha felmegyek a netre ott szinte mindenhol rám írnak hogy "szia szívesen megismerkednék veled" stb. Itt is felteszek egy kérdést, már azonnal 2-3 levelet kapok, hogy láttam a kiírásod tetszik, megismernélek stb, pedig a kérdés egyáltalán nem ismerkedési szándékra utalt.

Miért van ez a szinte szánalmas ismerkedési kényszer a mai fiúkba? Ennyire görcsösen akarnak maguknak barátnőt?


2013. márc. 31. 13:31
1 2
 11/15 RaZeR1912 ***** válasza:
Ide fejlődött a mai világ mostanság csak a külső számít pedig az semmiség a külsőre alapozott kapcsolat sosem jó a lelki kapcsolat a meghatározó dolog és inkább ne is foglalkozz az ilyenekkel
2013. márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Legyünk már egy kicsit őszinték: a kinézet igenis számít! Most vagy tetszik nekem valaki, vagy nem. De még ha tetszik is, rengeteg dolog van még, amiben helyt kell állnia. És ha ez nem megy, akkor hiába néz ki jól, úgyis le fogom építeni. És ne gyertek nekem a szőke herceges dumátokkal, mert lassan farkasemberré változok tőle! Vannak olyan faszik, akik nekem szépek, a lányok többsége meg rá se bagózna. Ennyi.
2013. márc. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
hopp, elrontottam: a lányok többsége meg rájuk se bagózna.
2013. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Látom a sok lúzer, aki ráismert a leírásomra szépen le is pontozta :) Sebaj, küldjétek majd csak tovább a privátokat, úgyse válaszolok.
2013. márc. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad, nem is kell válaszolni. Itt mindenki egyből félreért mindent, és megsértődik mindenen. Hagy ne kelljen már a sértődöt kis lelkecskéket ápolgatni.
2013. márc. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!