Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti leélnétek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti leélnétek az életeteket egy olyan nővel akit nem szerettek - de érzitek hogy nála jobbat már nem kaphattok meg?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 23:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Más, ha elmúlik, és más, ha soha nem is volt. Szerintem sincs értelme egy párkapcsolatnak kölcsönös szerelem nélkül. Sokféle emberi kapcsolat van ezen kívül, ahonnan szeretetet és törődést kaphat az ember. Az, hogy valaki egyoldalúan vonzódik hozzád, akkor is hízelgő marad, ha visszautasítod.
2013. márc. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Eleg hasonlo helyzetben vagyok.

Baratnömmel több, mint ket eve vagyunk együtt (28 vagyok), masfel eve együtt is elünk.

Öt szinte közvetlenül azutan ismertem meg, miutan lezartam egy 5 eves kapcsolat egy olyan lannyal, akivel az utolso par honapot leszamitva nagyon mely erzelmü, szenvedelyes parkapcsolatban voltunk.


Jelenlegi baratnöm egyszerüen fantasztikus. A modellkedest azert nem folytatta, mert degradalonak erezte ket diplomajara nezve, allati humora van, nagyon jo vele a testiseg is, iszonyatosan kreativ szinte mindenben. A fözestöl kezdve a barkacsolasig. Igaz, nem egy romantikus tipus, de azert szerintem, neki is hosszu volt, hogy majdnem 2 evembe telt, mire nemreg kimondtam, hogy szeretem. Megjegyzem ujra, hogy masfel eve együtt elünk.


Es szeretem is. De azt langolo tüzet, azt a legmelyebbröl fakado szenvedelyt nem erzem.


Baratnöm jobb lany, mint akit valaha erdemelnek. Abszolut 10-es, es ez photoshop nelkül. De a külsösegeken kivül is. Öt elhagyni olyan, mintha fognad a nyertes lottoszelvenyt es összetepned, mert tul könnyen jött penz lenne es biztosan nem becsülned vagy erdemelned meg.


Az en dilemmam nem az, hogy nala kaphatok e jobbat, mert ennel a kategorianal nincs nagyon feljebb. Hanem az, hogy tudnek e valakit jobban szeretni... ?

2013. márc. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nincs értelme pazarolni az időt olyan mellett akit nem szeretsz. Ennél még egyedül is sokkal jobb. Olyan meg nincs hogy nála jobbat nem kaphatsz. Mindig jöhet jobb.
2013. márc. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12-es, én pl találok jobbat a te barátnődnél. Amelyik nő nem romantikus alkat, az leves. Sajnos elég sok csaj kihullik.
2013. márc. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. márc. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
22 f aha le idővel megszoknám meg kárpótolna a külseje :)
2013. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!