Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exbarátnőmnek 2 hete új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exbarátnőmnek 2 hete új pasija van, de velem akar szexelni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hete van új barátja, de még nem akarja elkapatni a srácot, de nekem meg már felvetette, hogy kielégíthetném a vágyait mert már szenved, mit tegyek ? Mi a véleményetek erről ?
2009. szept. 18. 18:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Hülye ribi. Dugd meg aztán áruld be :P
2009. szept. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
én tuti h nem d*gnám meg, mert az ilyen télleg 1 h*lye r*banc!!! ez sztem tök gáz!!!!!!!!ha meg megteszed akk te sem vagy jobb nála,sztem jobb lenne ha inkább elküldenéd a pics...!!!
2009. szept. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is mószerold be, de a hitelesség kedvéért dátummal vegyed fel az akciót!

De hogy a fenébe tudtál annak idején ilyennl összeállni, valszeg melletted is össze vissza dugogatott mindenkivel. Gratula, még örülhetsz h nem szedtél össze semmit tőle!

2009. szept. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Huh, nem gondolkoztál el azon, hogy vajon a te hátad mögött miket művelt, mikor még a barátnőd volt? Én a kisujjammal se érnék hozzá, nem érdemes rá... Fogd fel úgy, hogy még jó, hogy szakítottatok és megszabadultál tőle. Mi az, hogy téged akar használni a szükségletei kielégítéséhez. Mi vagy te? A lábtörlője? A kutyája? A "vibrátora"? A szennyese? Na, szerintem ezeken gondolkodj el... És sajnáld azt a szerencsétlent, akivel össze akadt.
2009. szept. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Izé. Szerintem:


Ne legyél hím "k*rva", puhábban: "ingyen lotyó"

2009. szept. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én elkövettem valami hasonlót, de én nem feküdtem le vele. Most irtó mérges a barátom, ha még annak nevezhetem :(

Én nagyon megbántam, és igyekszem jóvá tenni.

2009. szept. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!