Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha anyukám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha anyukám miatt nem tudom elengedni magam a barátommal? A sírba visz!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most van először barátom. Sosem voltam problémás lány. Szerelmes lettem, imádom a srácot, boldoggá tesz. Régen voltam ilyen boldog. De anyám tönkreteszi. Ha itthon vagyok nonstop szidja a barátomat, mindenféle nevetséges indokokkal, ha elmegyek, akkor pedig azt mondja: "Menjél, de nem örülök neki..." amitől persze bűntudatom lesz. Szeretem anyukámat, de a barátomat is, és így mégsem tudok boldog lenni. Rossz, hogy így áll hozzá a dolgokhoz. Nagy a nyomás emiatt rajtam. Még csak 1 hónapja járunk, de komolynak tűnik a dolog. Ugyanis elég régóta alakult ez köztünk, csak most kezdtünk járni. Később megbékél anyukám?


17/L


2013. márc. 27. 17:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát az 1. szerelem az mindig kritikus de szerintem mond az anyukádnak ,hogy hogy erzel és beszélhetek róla hogy mi lenne ha 14f
2013. márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Mintha csak az én történetem hallanám másfél évvel ezelőttről:D Az én barátom is fiatalabb nálam, igaz köztünk 7hónap van:) meg tök ugyanilyen volt az egész helyzet:))

Nyugi szerintem nálatok is le fog csengeni a dolog. Üljetek le beszélgetni, vacsi után maradjatok ott, stb. :)

Szurkolok!

18L ismét

2013. márc. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Legyél határozott mond meg neki hogy mit erzel es hogy gondolod el hogyan is legyen
2013. márc. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Akkor meg odaveti nekem, hogy: "jó, nem érdekelsz, azt csinálsz, amit akarsz, a te életed, a te döntéseid!" És besértődik akár napokra, mint egy ovis. -.-
2013. márc. 27. 17:43
 15/17 anonim ***** válasza:

pedig ezt általában az apák szokták csinálni... xD


azt, hogy mit gondol anyud, felejtsd el, ahogy mondta, a te életed, nem az övé, ő se volt különb ilyen idősen, csak szerintem pánikba esett, hogy felnő a kicsi lánya, gondolom nincs testvéred... sajnos így kezeli a helyzetet, ami egyáltalán nem méltó egy felnőtthöz, de azt hiszem, ilyen szinten hiába is beszélne vele bárki is...

sajnos tapasztalatból tudom, hogy az ilyen emberek szinte soha nem változnak meg...

25/F

2013. márc. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Anyád hülye.
2013. márc. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszönöm a hasznos válaszodat, sokat segítettél a probléma megoldásában. Nem értem, az ilyenek minek válaszolnak? Meglátom, hogy kaptam még választ, megörülök, hogy jajj de jó, valaki tudott egy másfajta tanácsot mondani, és akkor egy ilyen vár rám... -.-
2013. márc. 28. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!