Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha anyukám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha anyukám miatt nem tudom elengedni magam a barátommal? A sírba visz!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most van először barátom. Sosem voltam problémás lány. Szerelmes lettem, imádom a srácot, boldoggá tesz. Régen voltam ilyen boldog. De anyám tönkreteszi. Ha itthon vagyok nonstop szidja a barátomat, mindenféle nevetséges indokokkal, ha elmegyek, akkor pedig azt mondja: "Menjél, de nem örülök neki..." amitől persze bűntudatom lesz. Szeretem anyukámat, de a barátomat is, és így mégsem tudok boldog lenni. Rossz, hogy így áll hozzá a dolgokhoz. Nagy a nyomás emiatt rajtam. Még csak 1 hónapja járunk, de komolynak tűnik a dolog. Ugyanis elég régóta alakult ez köztünk, csak most kezdtünk járni. Később megbékél anyukám?


17/L


2013. márc. 27. 17:25
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja persze: Emiatt mikor a barátommal vagyok is csak anyukámon rágom magam, és emiatt nem tudok laza lenni :(
2013. márc. 27. 17:25
 2/17 anonim ***** válasza:
28%

semmit. el vagy kényeztetve, csak jól érezni akarod magad.

nekem 17 évesen és még utána nagyon sokáig egyáltalán nem volt barátnőm, de barátom se igazán. aztán mikor lett néhány haverom, barátom, pár év múlva, csak a balhé volt, h miért megyek el megint velük, miért jönnek este fel, stb. én emiatt azóta se vagyok boldog. úgyhogy te örülhetsz, ha egyáltalán van barátod, vannak barátnőid, szóval nagyon gáz olvasni ilyen kérdéseket nekem. és lehet lepontozni.

2013. márc. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

Nálunk is így kezdődött, először csak nem tetszett neki stb, aztán ahogy köztünk komolyabb lett a dolog, jöttek az ő egyre szebb húzásai. Pl. volt hogy több hétig nem találkoztunk, megteheti hogy megtiltsa, mert távkapcsolat, nem tudunk csak úgy összefutni. :(

Mostanra talán elfogadta..nem szereti, de nem is gyűlölködik folyton :) Ez beletelt egy olyan 7-8hónapba. Talán ahogy kibírtuk ezeket a hosszabb szüneteket, rájött, hogy tényleg komoly..

Ja és én is 17 éves voltam, ő az első barátom. Másfél éve együtt vagyunk.

Remélem a te anyukád is elfogadja, kicsit talán hamarabb mint az enyém!:) De ha így áll hozzá azthiszem szeretni nem fogja ezek után sem. :(

18L

2013. márc. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem vagyok elkényeztetett. Nem tudom miért kell irigynek lenned. Soha semmi rosszat nem csináltam, éppenséggel anyukámnak nem tudok megfelelni. Kitűnő vagyok, sosem bulizom, vagy részegedek le, és ezt kapom érte.
2013. márc. 27. 17:30
 5/17 anonim ***** válasza:

Konkrétan mik azok a nevetséges indokok?

Amúgy meg lehet anyukád féltékeny, mert neked van barátod apukád meg nem dugja őt!

2013. márc. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Anyukádnak nem tetszik, ha komoly ne add fel "küzdj az álmodért" ahogy a hooligans énekli. Én is elbasztam anyám miatt az életemet és még csak 14 vagyok. Természetesen nem ilyen ugyekbe csak annyira felidegesített hogy hírtelen sok lett és olyat mondtam amit nem kellett volna
2013. márc. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igaza van nekünk mint emberekne örülnünk kéne hogy mának valami össze jön nem basztatni! Te meg ne is foglalakozz az ilyen emberekkel! :)
2013. márc. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Indokai: Nem tanul jól, csak abból, amit szeret, és fiatalabb nálam 4 hónappal. Ezen kívül időnként megiszik egy doboz sört. Szörnyű. NEm cigizik, nincs fültágítója, sem tetoválása, de nem jó.
2013. márc. 27. 17:33
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát az 1. szerelem az mindig kritikus de szerintem mond az anyukádnak ,hogy hogy erzel és beszélhetek róla hogy mi lenne ha 14f
2013. márc. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Amúgy... nekem az a bajom, hogy nagyon szeretem anyukámat, csak sosem mertem neki ilyen szerelmi dolgokról beszélni, mert mindigis pont ettől féltem.
2013. márc. 27. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!