Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a párommal megbeszélni a problémákat anélkül, hogy ő azt mondaná, hogy akkor szakítsunk?

Figyelt kérdés
lassan 3éve vagyunk együtt,azt nem mondom h felhőtlen a kapcsolatunk,már nem egyszer szakítottunk!szeretem őt nagyon,és én mindent megteszek,hogy jó kapcsolatunk legyen,de ő x.arik rá!nem tudom otthagyni,lelkileg nem megy!
2008. jún. 11. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 3 éve van barátom és nálunk is voltak efféle kommunikációs zavarok. Az a legfontosabb, h tudjatok értelmes emberek módjára beszélni, ha van valamilyen problémád, akkor próbáld megbeszélni vele higgadtan és nyugodtan. Mert ha fontos vagy neki, akkor őt is érdekli, h éppen mi bánt téged. Senkinek nem felhőtlen a kapcsolata, főleg ha évek óta taró kapcsolatról van szó, csiszolódnunk kell folyamatosan a másikhoz, valakiknél ez összejön, valakik pedig elválnak, mert nem tudják a gondokat megoldani. Szerintem ülj le vele beszélgetni komolyan, légy határozott és higgadt.
2008. jún. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szakíts te. Nem ér ennyit az egész, ha ő szarik rá akkor meg főleg nem. 3év sok idő és minél tovább vagytok együtt annál nehezebb lesz lelkileg.

Mellesleg borzalmas, hogy emberek mennyire bele tudnak ragadni középszerű kapcsolatokba, mert egyszer régen jo volt.

2008. jún. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ajánlom a néma nők szigetét!
2008. jún. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

HÁT MÁR MONDTAM NEKI,HOGY SZAKÍTSUNK,AKKOR NEM KERESETT SOKÁIG,NEKEM MÁR AKKR VOLT 1 ÚJ KAPCSOLATOM,ÉS ELKEZDETT HÍVOGATNI,H BÉKÜLJÜNK KI!MONDTAM NEKI,H JÓL GONDOLJA ÁT,MERT SZERINTEM CSAK RAGASZKODIK HOZZÁM,MÁR NEM SZERET!

MONDTA H DE,EZÉRT VISSZA MENTEM HOZZÁ!

HIÁBA ÜLÖK LE VELE BESZÉLNI NYUGODTAN,KERÜLI AZ EFFÉLE DOLGOKAT!MINDIG AGRESSZIVVÁ VÁLIK ÉS AZT MONDJA H LEHET MENNI!ERRE ÉN MINDIG ELSÍROM MAGAM ÉS ABBA MARAD AZ EGÉSZ BESZÉLGETÉS!DE MÉG MEG SE VÍGASZTAL!20 ÉVESEK VAGYUNK ÉS ÚGY VISELKEDIK MINT 1 KÖLYÖK!

2008. jún. 13. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!