Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzem meg a pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg a pasit aki négy éve tetszik?

Figyelt kérdés
Szeptember vége felé lettem vele jóba előtte csak nézegettem az utcán h mennyire helyes stb..aztán egy buliba ismerkedtünk meg egy közös barátunkon keresztül. táncoltunk is és megöleltem utána pár nap mulva találkoztunk a suliba és beszélgettünk elég sokáig, nagyon jól elvoltunk. facebookon annyit nem beszélgettünk, ha beszélgettünk akkor is csak keveset mert ő sosem írt rám emiatt szomorkodtam is mert úgy éreztem h leszar élőbe viszont nagyon közvetlen aranyos jófej és kedves velem. aztán eltelt egy kis idő és csak bulikba beszélgettünk mert suliba alig láttam de amikor előzőleg a suliba beszélgettünk akkor is én mentem oda hozzá és három puszival köszöntünk. aztán pár hete megint egy buliban voltunk szokás szerint köszöntem neki ugy h nagyon megölelgettem kicsit beszélgettünk is aztán eltelt 1-2óra és azt látom h bent a tánc téren had ne mondjam milyen csajjal smárolt. nagyon rosszul esett nekem mert egyre jobban megszerettem.. de most hétvégén viszont kedvezett nekem a szerencse és sokszor ott volt körülöttem mert megint ott volt a környezetemben egy srác aki közös barátunk..meg mikor most pénteken köszöntem neki akkor is megölelgettem és beszélgettünk majd nem elolvadtam. aztán elkezdtem puszilgatni az arcát meg a nyakát aztán szájra puszit adtam neki és így kezdtünk el smárolni..aztán később is smároltunk meg táncoltunk..szóval így kétszer smároltunk a második az sokáig tartott. azóta nem keresett mint ahogy eddig soha. a suliba se láttam ma..de már annyira szeretem.. mit tehetnék h tényleg az enyém legyen végre? bármit megtennék érte
2013. márc. 25. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbálj ismerkedni, beszélgetni vele.


A smár meg ne szegje a kedved, már 4 éve ismered és nem vagytok kapcsolatban, valószínűleg nem is sejti, hogy egy lány vár rá.

2013. márc. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de tapasztalatom szerint elég nehéz lenne "komolyan" megszerezned,mert ez alapján amit leírtál szerintem már keresett volna ő,ha akarna tőled valamit. ha meg sikerül akkor vigyázz nehogy kihasználjon!
2013. márc. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!