Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg? Hisz annyira tetszik

Figyelt kérdés

Sziasztok!

én egy 13 éves lány vagyok és van egy új osztálytársam, nagyon tetszik, és szerintem kedves fiu. Ő egy évvel idősebb nálam. csak megbukott. nagyon szeretnék wele járni. a segítségeteket kérem hogy hogy szerezzem meg. órán egy csomót néz, de nem tudok szemezni wele mert mikor odanézek minbdig elnéz

előre is köszi ! :)


2011. szept. 8. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
egy alapszabály; osztályból ne pasizz..
2011. szept. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Hát..


Rendben wanhh, akkor wálaszolok így, mert nem wagyh hajlandó beszélni wwwelem, ha nem a te stílusodban írok. :)

Beszélgess wele, mert ha fészbúkon bejelcsized, az ne a személyes kapcsolat kategórijahh. Érthető woltam?(:

2011. szept. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

oksiii értettem :)

de amugy meg dumáltunk és iszonyat kedves :)

2011. szept. 8. 16:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg érdemes megfontolni, hogy osztálytárssal kezdjél-e, ha nem jön össze rossz vége lehet. De ha ennyire tetszik, akkor keresd a társaságát, ecseteld előtte, hogy mennyire jó lenne a hétvégén csinálni ezt-azt. Ha tetszel neki, reméletőleg veszi a lapot és elmentek valahová randizni. Aztán jön magától...

Nincs lelki erőm ilyen borzasztó stílusban írni, de remélem tudtam segíteni...

2011. szept. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

am ez a "w, ez csak osztály stile :)

de köszönöm ez tényleg jó ötlet :)

2011. szept. 8. 16:54
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
lehet én vagyok lemaradva, de mi az a stile?
2011. szept. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen, te vagy lemaradva: D am stílus..
2011. szept. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Stílus = style :)
2011. szept. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én felsorolom neked,miért ne...:

1)Osztálytárs.

2)Bukott.Vagy sötét,vagy szétesett.??

2011. szept. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!