Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem meg azt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg azt, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tetszik nekem egy évfolyamtársam és barátnőm szerint én is bejövök neki. Nem merek odamenni hozzá és bevallani, mit érzek iránta, mert mindig a haverjaival van... Nagyon szeretném, ha sikerülne összejönnöm vele. Kérlek segítsetek, hogy mit tegyek!

Előre is köszi!


2011. febr. 3. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Kérdd meg egy barátnődet hogy beszéljen vele egy kicsit és esetleg tapintatosan megkérdezné hogy neki milyen csajok jönnek be,ki tetszik neki??

Vagy ráírsz msn-,fosbukon stb.!!

2011. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fosbuk nagyon tetszik xD


Menj oda hozzá és kérdezd meg, van-e kedve egyszer elmenni veled randira. :)

2011. febr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszélj vele facebookon vagy olyankor menj oda hozzá amikor nincsenek ott a barátai de akkor is valami más indokkal.
2011. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
villants cicit, arra felfigyel, és szerintem meg is érti
2011. febr. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!