Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem kívánom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem kívánom a férjem érintését stb. Nincs hozzá soha kedvem pedig szeretném. De mire odakerül a sor inkább összeveszek vele. De ha netán elkezdjük mindig jo vele. Imádom szeretem de nem tom mi van?

Figyelt kérdés
vagy lehet csak a fáradság miatt.van egy másfél éves gyerekünk aki egy kicsit rosszcsont.
2009. szept. 17. 22:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

18:30: Ha ezt megemlíteném neki, akkor én lennék a rossz, és megint megkapnám, hogy (előre is bocsánat) "Neked mindig csak a dugáson jár az eszed, ahelyett, hogy odafigyelnél rám!". Már többször megkaptam, pedig tényleg próbálok odafigyelni.


Na, de nem én indítottam el a témát, csak a lavinán löktem egy kicsit, úgy látszik.


Bocsánat kedves kérdező, nem akartam elvenni a témát előled!

2009. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
19:27: Azért sok sikert, és előbb utóbb úgyis válaszút elé kell állítanod. 35 évesen, korai lenne lemondani a szexről, ezt neki is meg kell értenie. Kitartás!
2009. szept. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Férfiak!

Két gyerek mellett és a háztartással a háta mögött valóban fáradt lehet egy nő. A legkevésbé a szex az, amit kíván. Meglehet csalni őt, de azt a másikat is unja valahol valaki. Az is csak addig jó, amíg a napi problémák nem az ő vállát nyomják.

Nálunk is probléma volt ez a férjemmel. Imádom őt, de sokszor valóban nagyon fáradt voltam. Ez nem csak kifogás volt. Aztán mégis megtettem, hogy ő jól érezze magát. Közben azon járt az eszem, hogy mennyi vasalatlan ruha vár még rám és ki is kellene takarítani. Hosszú idő kellett ahhoz mire én is ráébredtem, hogy a férjemet kib@szottul nem érdekli, hogy van-e vasalt ing a szekrényben vagy hogy tiszta-e a lakás. :-)

2009. szept. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ismét én vagyok, aki még az eleje felé a hosszabb hozzászólást írta, mint férfi...

Amikor Ti nők meglátjátok a férjeteket, mondjuk hasonló szituban, mint én a nejem, fürdés után, amikor átöltözik vagy tudom is én, akkor Ti nem éreztek szexuális vágyat? Ahogy írtam korábban, én is sokszor fáradt vagyok, és nem is gondolok a szexre egész addig, amíg meg nem látom a feleségem. Akkor már nem az jár a fejemben, hogy lehúztam 10-12 órát és hulla vagyok, hanem az, hogy én vagyok a világ legszerencsésebb férfija, hogy ilyen gyönyörű a feleségem. Megkívánom és nem érdekel, hogy fáradt vagyok! Akarom őt, mert szeretem és kívánom, mert gyönyörű. Ez akkora baj?!

Mondjuk, mióta visszavonulót fújtam és nem próbálkozom, most már látom, hogy ez sem tetszik neki, de akkor mi tetszene? Ha próbálkozom az nem tetszik, ha feladom, akkor az nem tetszik...

Titeket idegesít, hogy sok a vasalatlan ruha, engem idegesít, hogy mit hagytam másnapra a munkahelyemen, de a feleségemet akkor is kívánom, és orvosok által elismert tény, hogy a szex az egyik legjobb stressz oldó tevékenység.

Akkor most kedves feleség, ki előttem hozzászóltál a témához, kérlek írd meg, hogy mit lehet máshogy tenni?!

2009. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nálunk az jött be, amit már el is kezdtél. :-) Önszántából nem próbálkozott. Amikor észrevettem nekem is rosszul esett. Gyanakodni kezdtem más nőre, de miután egész nap együtt vagyunk, így nem nagyon tudna félrelépni. A munkánk is közös. Lassan ráébredtem, hogy elcseszek mindent, ha nem figyelek jobban oda rá. Te már nem nagyon tudsz mit tenni. Várj egy kicsit. Hagyd, hogy észrevegye, hogy egy kicsit feladtad a küzdelmet.
2009. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!