Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem kívánom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem kívánom a férjem érintését stb. Nincs hozzá soha kedvem pedig szeretném. De mire odakerül a sor inkább összeveszek vele. De ha netán elkezdjük mindig jo vele. Imádom szeretem de nem tom mi van?

Figyelt kérdés
vagy lehet csak a fáradság miatt.van egy másfél éves gyerekünk aki egy kicsit rosszcsont.
2009. szept. 17. 22:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez az oka.

Egyrészt vitamin, napsütés (jó kérdés, hogy most honnan)...

Másrészt szervezz kisebb programokat is vele. Séta, mozi (mindkettő legalábbis kézenfogva!) - közös fürdés... olyanokat, ahol tudtok egy kicsit kedveskedni egymásnak, de nem fogtok közben szeretkezni.

Kicsit meg kell újítani a viszonyotokat.

2009. szept. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ezzel. Nálunk válás lett a vége. Elhagyott és lehorgonyzott a barátnőmnél. Szar érzés volt.
2009. szept. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A nőknek semmi sem jó. Most mit lehet erre írni? Vegyél erőt magadon, vagy ha minden kötél szakad válás lesz a vége.
2009. szept. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én mint férj mondom el a mi esetünket. Van két gyönyörű fiúnk. A nagyobb 4 éves, a kicsi 2. A terhességek alatt végig tiltva voltunk a szextől. A terhesség után elég sok idő eltelt, amíg újra együtt lehettünk. A két gyerek között egész normális volt a szexuális életünk, nem gyűrtük a lepedőt minden nap, de a heti 1-2 megvolt.

A kisebbik fiam születése óta viszont ezen a téren nagyon elromlott a helyzet. 2 éves a fiam, de a két kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor volt szex. Én kívánom, a feleségem nem.

Most már ott tartok, hogy nem is kezdeményezek, mert elegem lett az örökös elutasításokból, persze ez meg nem tetszik neki. Este a kifogás, hogy fáradt, miért nem reggel próbálkozom, reggel a kifogás, hogy mindjárt ébrednek a srácok, ha néha napközben kettesben maradunk, akkor meg a kifogás, hogy sok dolga van, amik maguktól nem lesznek elrendezve.

Én szeretem a feleségem, és próbálok neki ott segíteni, ahol csak tudok. Elhiszem, hogy a háztartást vinni nem egyszerű, fárasztó, de én is sokat dolgozom, szinte minden nap 10 órát. Ettől még kívánom őt! Ha fáradt is vagyok, elég, hogy meglássam, amikor kijön a fürdőből egy szál törülközőbe és máris beindulok, de most már nem kezdeményezek. Belefáradtam! Hogy mi lesz a vége? Nem tudom! Szeretem őt, de nagyon hiányzik szex! Nem akarok félrelépni, mert nem tudnám megcsalni, de ez sem mehet így tovább. Ha megpróbálom felhozni, hogy beszéljük meg, akkor nekem esik, hogy miért nem tudom megérteni, hogy ő fáradt és amikor egy kicsit pihenhet, akkor inkább aludna. Tényleg nem tudom, hogyan tovább...

8 éves házasság, 35F, 34N

2009. szept. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Már majdnem azt hittem, hogy a feleségem írt ide, de aztán láttam az apró betűt is. Ezek szerint már nőnek sincs sosem kedve. Ez szomorú.
2009. szept. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kedves sorstársam, aki 09:48-kor írtál!

Te véletlenül nem az én feleségemmel élsz együtt?

2009. szept. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14:28: :-) Azt sejtettem, hogy nem vagyok egyedülálló eset, de azt sem, hogy egyből lesz valaki, aki hasonló cipőben jár.
2009. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
09:48: És nincsen melletted senkije?
2009. szept. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
09:48 vagyok. Biztos, hogy nincs senkije. Ebbe teljesen biztos vagyok!
2009. szept. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor nem marad más hátra, meg kell beszélned vele komolyan. Utolsóként egy szexuál-terapeutát is felkereshettek, bár nem ismerem, mi is zajlik egy ilyen kezelésen.
2009. szept. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!