Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol a fenében lehet ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a fenében lehet ismerkedni? Vagy lőjem le magam? 22/F

Figyelt kérdés

Társkeresőn b.sznak visszaírni, még az adatlapom sem nézik meg. Barátaim nincsenek aki be tudnak mutatni lányoknak. Itt mindenki messze lakik, bulikba nem járok, élőben nem az én stílusom, meg ki járkál az utcán a mostani hidegben, akit le lehetne szólítni? Mindenzt azért, hogy utána elküldjön a fenébe.

Annyi szimpaikus ember van itt, de az összes pesti. Kecskeméten el vagyok ásva.


2013. márc. 23. 15:32
 1/4 schocko ***** válasza:
Igen, élőben igencsak veszélyes ismerkedni...legjobb otthon, a meleg szobában...sok sikert!
2013. márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is tegnap mentem el bulizni Kecskeméten kb kihalt volt az egész város. Elég siralmas. Amúgy szerintem fősikolásokkal jó ismerkedni, az ő kari bulijaikon. Állítólag a tanítóképzőre sok jó nő jár. Még nem derítettem ki hol szokott bulijuk lenni...
2013. márc. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazad van, inkább öld meg magad.
2013. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tömegközlekedni szoktál? Ha vonaton utazol, vasútállomásokon, vonatra várva van esélyed, hogy találj valakit. Kecskemét megyeszékhelyként elég nagy állomással rendelkezik úgyis. Görcsölni se kell rajta túl sokat, ha nem jönne össze, el tudjátok kerülni egymást. Ha rosszul alakulna a dolog, majd lesz más, vesztenivalód abszolút semmi. Én így ismerkedtem meg pár hete egy lánnyal, életemben először. Az más téma, hogy kétlem, hogy lesz belőle valami, mert nagyon nem akar élőben találkozni. Busszal sajnos már más a helyzet, bár ha ügyes vagy, ki lehet használni azt a helyzetet is. Csak nyilván nem úgy kell odamenni senkihez se, hogy nagymenő dumákat mondva egyből megdöntsd az este, hanem inkább barátságosan.
2013. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!