Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az érett felnőtt viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az érett felnőtt viselkedés ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
szakítottunk régen, de szeretem,tulajdonképpen ő is. neki viszont van valakije. több közös barátunk ismerősünk is van. a kérdés ilyen lebegtetett helyzetben mi a megoldás ? nézegessem ahogy majd kialakul az új élete,vagy ő is asszisztáljon az enyémhez a virtuális térben? olyan ez mint a mazochizmus. Máskülönben ha meg kitörlöm az olyan gyerekesnek tűnik, h miért nem tudom feldolgozni így..+ ott vannak ugye a többiek is. Mi van ilyenkor??
2013. márc. 23. 03:16
 1/5 Ipso ***** válasza:
66%

Szia!


Előfordul, hogy két ember voltaképpen szereti egymást, de képtelenek együtt élni, túl sokszor veszekednek, vagy az egyik nagyon megbántotta a másikat, stb. Ilyenkor gyakran jobb nekik másokkal.


Először azt kellene eldöntened, hogy vajon ő már továbblépett-e, vagy ő is ezt a lebegtetett helyzetet látja. Ha már túl van rajtad, akkor próbáld meg te is túltenni magad rajta; ha nem, akkor még lehet esélyed.


A konkrét virtuális kapcsolatokról még nem nagyon tudni, mi lenne a "helyes". Tedd azt, amit másoktól látsz, illetve amit helyesnek érzel. Ha gyerekesnek tartanád kitörölni, akkor ne töröld ki, viszont ha az összes ismerősöd kitörli az exeit, akkor tedd te is azt nyugodtan.


Esetleg meg lehet próbálni azt is, hogy valamiképpen letiltani a tőle jövő infókat. Tehát látszólag megmaradjon a kapcsolatotok, de mégse kelljen minden nap azt látnod, hogy ő mit csinál.


Ha erre technikailag nincs lehetőség, szerintem sokan kitörölnék a kapcsolatot. Én ezt nem feltétlenül látnám gyerekesnek. Elvégre ne kelljen már azt olvasgatnod minden nap, hogy ő mit posztol az új párjának. De mondom, azt érdemes tenni, amit másoktól elfogadottnak látsz.

2013. márc. 23. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te még mindig nem tudtad túltenni magadat a szakításon. Ez nem gyerekes, hanem gyengeség. Keress te is új partnert és idővel "meggyógyulsz".
2013. márc. 23. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszolóval értek egyet, magam sem írhattam volna le jobban ;)

Ami a közösségi oldalakat illeti, véleményem szerint nem gyerekes. Néha kicsit önzőnek kell lenni, és azt tenni, ami számodra a legjobb. Ha téged zavar, akkor töröld ki. Lehet, majd az új barátnőd (ha majd lesz) is értékelni fogja, hogy az ex nincs az ismerőseid közt.. Nagyon sok olyat olvasok, hallok, hogy ez bizony gondokat okoz egy új kapcsolatban.

2013. márc. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne gyerekes törölni? Ige, a teljes pereputtyával együtt. Amikor a volt vőlegényem otthagyott 3 év után, én közöltem vele, hogy muszáj megtennem azt a lépést, hogy törlöm-tiltom, mert nem akarok saját magam ellensége lenni, el akarom felejteni, mivel egyszer szeretnék újra boldog lenni, de ez nem fog úgy menni, ha akarva-akaratlanul folyton belefutok a virtuális térben. Ebben nincs semmi gyerekes. Tedd te is ezt.
2013. márc. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek utolsóval, én is eddig minden exemet letöröltem. Egyáltalán nem gyerekes! Ha neked így könnyebb töröld le őket nyugodtan, vagy ne foglalkozz mások véleményével! De le lehet mondani az értesitéseket és akkor nem fogsz látni belőle semmit, mégis az ismerőseid közt marad.

Aztán később, amikor már túl voltam rajtuk és nem fájt látni visszavettem őket.


A kérdésre válaszolva ha mindkettőtökben vannak még érzések addig van esély. Az ismeretségi körömben van egy ugyanilyen pár. A pasi most szakitott és az exét szeretné az exének még van kapcsolata de ő is szakitani akar mert egymást szeretik. Ha mindketten szabadok lesznek újra összejönnek. Én nem mennék már vissza olyanhoz aki mással lefeküdt azóta, de mindenki más.

Azt ki kéne derítened, hogy az exed is ugyanazt érzi-e mint Te vagy ő már továbblépett.

2013. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!