Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ez ellen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez ellen, hogy ne mindig az ilyen tökéletes férfiak kelljenek?

Figyelt kérdés

Akárhányszor ismerkedem, mindig ugyanaz a sztori...összenézünk, egy mosoly, a srác odajön, beszélgetünk, hamar egy hullámhosszra kerülünk, kiderül hogy csomó mindenben hasonló az érdeklődésünk, jó a humora (ami számomra a legvonzóbb tulajdonság, ezzel teljesen le lehet venni a lábamról).

Minden jó, remekül érezzük magunkat, aztán randizgatunk még, és mindig kiderül, hogy az adott srác egy igazi zseni (több olyan sráccal is randiztam, akik a Tudományos Akadémián dolgoznak), vagy éppen egy cégnél van vezető szerepe, szóval a karrierjében kimagasló.

Ezen túl amikor kezdem megismerni az ismerettségi körét, akkor kiderül, hogy az is óriási, ő a középpontja természetesen, mindenki issza minden szavát, a lányok körberajongják...stb

Most ezt sorolhatnám még, de szerintem értitek mire gondolok. Pedig nem ezek a dolgok azok, amik vonzanak egy férfiben.

Ezzel szemben én olyan lány vagyok, hogy oké jól nézek ki, engem is körülrajonganak a pasik, de valahogy nincsenek ilyen nagy céljaim, csak boldogan akarom élni az életem és kész...ezáltal úgy érzem nem illenénk össze mégse, és inkább tovább lépek.

Aztán kezdődik megint elölről...

22L


2013. márc. 22. 13:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Az előző barátom baromi szegény volt, és mégis évekig együtt voltunk, szóval kár ezzel jönni, hogy engem ez érdekel, meg kevés lenne egy bolti eladó... hülyeség, én nem ebben mérem az életet.

Csak engem ez nem érdekel, hogy milyen munkám lesz (még egyetemre járok, nincs is), igaz mérnöknek tanulok, de attól még ha úgy hozza az élet, és ez nem tetszene mondjuk, akkor elmennék bolti eladónak, ha emellé férne csak bele a többi egyéb dolog, ami engem boldoggá tesz.

És egyébként inkább magamhoz hasonló párt szeretnék, épp ezért nem is járok soha ilyen elit helyekre, és mégis csak az ilyen pasikat fogom ki.

Bár azt hiszem azért lehet ez, mert nekik van elég önbizalmuk az ismerkedéshez.

2013. márc. 22. 14:06
 12/18 anonim ***** válasza:
Akkor úgy néz ki máshová kéne járnod ismerkedni.
2013. márc. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 LeftBehind ***** válasza:
Na tegyük ezt tisztába. Te most azért panaszkodsz,mert kizárólag olyan srácok mennek oda hozzád,akik gazdagok, jó a társaságuk, jó a végzettségük, jó a humoruk és még okosak is.....mi van itt,fordított nap?
2013. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok ilyen!! :D Én inkább felelőtlen vagyok, gyerekes, nincsenek ilyen nagy ambícióim...és oké, hogy ez a viszonylag szabadabb gondolkodás elsőre sok emberre üdítően hat, és könnyen megkedvelnek, de hosszútávon mégse illenénk össze.
2013. márc. 22. 14:40
 15/18 LeftBehind ***** válasza:
És szerinted,ha mindkét fél felelőtlen és gyerekes,akkor milyen jövője van annak a kapcsolatnak?
2013. márc. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Na eddig csak az volt a baj hogy semmirekellők a pasik, most már az is baj hogy céltudatosak? Tök 8 hogy a pasi milyen, az csak rossz lehet.


Ezek után ne is várjátok hogy ki tudunk igazodni rajtatok.

2013. márc. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 LeftBehind ***** válasza:
16. Pedig eddig se ment túl jól a dolog....
2013. márc. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

18:38


Tudom. Ezek után meg végképp elvesztünk.

2013. márc. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!