Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! A tökéletes miért unalmas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! A tökéletes miért unalmas?

Figyelt kérdés
Elvileg mindenki tökéletes kapcsolatra vágyik. De ha egyszer tökéletesnek ítélitek meg az itteni kérdések alapján néhányan, akkor miért untok rá mégis? De ha egyszer ráuntok, az már nem is tökéletes... Szóval mi az átmenet?

2013. márc. 19. 15:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
További kérdés: nektek semmi sem jó?
2013. márc. 19. 15:02
 2/12 anonim ***** válasza:
Kell néha veszekedés is, hogy utána legyen békülős szex :D
2013. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tökéletes nincsen, csak ideális ...
2013. márc. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi számít tökéletesnek? Egy pasi számára elég, ha "ott van", és a nőnek már értékelni kellene. Az pedig egy tökéletes kapcsolathoz nagyon-nagyon kevés. Egy tökéletes kapcsolatért igenis folyamatosan tenni kell!
2013. márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Idáis süllyedtünk? Már a tökéletesség is kevés...? Akkor vajh mi lehet ami tényleg “minden szinten“ jó lenne nekik? Na ilyen nem létezik és nem is létezett... Csak aztán beérik egy “simán“ tökéletessel...
2013. márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nincs tökéletes sem ideális,számomra csak olyan van ,aki mégha megver és megaláz akkor is nagyobbat dobban a szívem,ha meglátom.. Nem érdekel a kora,a származása,a kinézetes meg semmi,valamiért vonzz..ha kedves ha rossz a kedve szóval bárhogy..gondolom a hormonok játéka vagy kitudja.
2013. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én már sokszor azon is meglepődök, hogy milyen kapcsolatokat neveznek tökéletesnek. Pl. van egy kapcsolat, ahol nincs szenvedély, nincs tűz, nincs szerelem, viszont jól elvannak együtt, mint a befőtt. Ez miért tökéletes? Csak mert nem verik át, nem használják ki egymást, vagy mert egy csomóan azt mondják: maradj vele, úgysem találsz jobbat?

Ha valaki másra vágyik, mint amit a kapcsolatában megkap, ha valaki csak úgy "jól elvan", de nem igazán boldog a párjával, nem érzi jól magát, az már eleve nem tökéletes kapcsolat. Még ha amúgy a párja rendes ember is.

2013. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezt a mondást azok az emberek - jobbára a 16-20 éves korosztály - szokták mondani, akik számára a veszekedések mozdítják előre a kapcsolatot.


Ha a kapcsolatban csak a nyál folyik végeláthatatlanul, vagy ha ez egyik fél feltétel nélkül imádja a másikat úgy, ahogy van, akkor az tényleg halál unalom.


Az már más kérdés, hogy szerintem egy kapcsolat nem ettől lesz jó, mint ahogy nem is a veszekedés teszi izgalmassá.

2013. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Most már kezd kicsit zavarni,hogy mindenhol azt olvasom,hogy egy nőnek semmi se jó.. Mindegy.

Amúgy szerintem nem unalmas a tökéletes,csak ha olyan érzésem van,mintha a tükörképemmel társalognék. Ha tud újat mutatni,és van önálló gondolata,és nem érzem magam mellette rabszolgahajcsárnak,hogy mindent én szabjak meg,akkor tud igazán jó lenni. Csak vannak,akik annyira meg akarnak felelni a másiknak,hogy képtelenek önmaguk lenni. Rendben,ha tudunk alkalmazkodni,de szerintem úgy fair és élvezhető,ha mindkét fél ugyanannyit tesz a kapcsolatért. Én legalábbis menekülök az olyan kapcsolatokból,ahol a srác lesi minden kívánságom. Furcsa,de így van,nem szeretem azt az alá-fölérendeltséget érezni,meg hogy minden úgy megy,ahogy akarom mindig. A tökeletes nekem azt takarja,hogy olyanra van formálva,amilyenre én akarom,ergo nincs benne semmi eredeti,semmi titokzatos,csak az,amit vártam. Az ideális,a társ,na az az igazi. Ami legjobb esetben olyan kapcsolat,ahol kiegészítik egymást. De lehetne vitatkozni,hogy melyik szó kinek mit jelent,ne menjünk bele.:) Ez csak az én véleményem:)

2013. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Naaa, azért nem mindenki un rá... Persze vannak hullámvölgyek, néha ránk törnek érzések, hogy most kevésbé szeretem, máskor jobban, de ez a pasiknál is így van. Tökéletes nincs, csak hibákkal együtt szerethető. :) Nem azt kell nézni, hogy húdejó meg húdetökéletes, hanem hogy tudtok kijönni egymással.
2013. márc. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!