Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ez ellen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez ellen, hogy ne mindig az ilyen tökéletes férfiak kelljenek?

Figyelt kérdés

Akárhányszor ismerkedem, mindig ugyanaz a sztori...összenézünk, egy mosoly, a srác odajön, beszélgetünk, hamar egy hullámhosszra kerülünk, kiderül hogy csomó mindenben hasonló az érdeklődésünk, jó a humora (ami számomra a legvonzóbb tulajdonság, ezzel teljesen le lehet venni a lábamról).

Minden jó, remekül érezzük magunkat, aztán randizgatunk még, és mindig kiderül, hogy az adott srác egy igazi zseni (több olyan sráccal is randiztam, akik a Tudományos Akadémián dolgoznak), vagy éppen egy cégnél van vezető szerepe, szóval a karrierjében kimagasló.

Ezen túl amikor kezdem megismerni az ismerettségi körét, akkor kiderül, hogy az is óriási, ő a középpontja természetesen, mindenki issza minden szavát, a lányok körberajongják...stb

Most ezt sorolhatnám még, de szerintem értitek mire gondolok. Pedig nem ezek a dolgok azok, amik vonzanak egy férfiben.

Ezzel szemben én olyan lány vagyok, hogy oké jól nézek ki, engem is körülrajonganak a pasik, de valahogy nincsenek ilyen nagy céljaim, csak boldogan akarom élni az életem és kész...ezáltal úgy érzem nem illenénk össze mégse, és inkább tovább lépek.

Aztán kezdődik megint elölről...

22L


2013. márc. 22. 13:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk elöbb utóbb ráfanyalodsz.Vagy rá jösz,hogy nincs tökéletes és be kell érni azzal,aki szeret és megbecsül.Addig meg csináld ezt.
2013. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
És miért adod fel, miért nem ismered meg őket jobban? Baromságot csinálsz jó nagy baromságot!
2013. márc. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Úgy érzem én ennél picit "egyszerűbb" férfire vágyom. És első ránézésre annak is tűnik, aztán szépen jönnek elő ezek az infok. Na meg nagyrészük még általában gazdag is, én nem, szóval nyilván nem tudnék részt venni olyan dolgokban/utazásokban stb, mint ő, azt meg semmiképp nem hagynám, hogy ő fizesse helyettem.

És ezek azért hosszútávon problémát jelentenének, és jobb nem belemenni úgy érzem.

2013. márc. 22. 13:48
 4/18 anonim ***** válasza:
Egyszer majd rádöbbensz,hogy ha nem akarsz egyedül maradni,be kell érned egy szerető társsal,akit neked is meg kell becsülnöd.
2013. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ez olyan viccesen tűnik már bocs. ÉS kicsit olyan mintha álszent lennél.

Kifogod a tökéletes pasikat, és "jajj nekem nem ilyen kell" holott minden jó de jajj nekem egyszerűbb kell" ugyan már.

A fele sem igaz annak amit írsz.

Nagyon is akarod te azt h ilyen pasi legyen, csak jelenleg nem tudsz egy pasinál sem megmaradni, ha majd olyanba botlasz bele aki ennek a felét tudja nyújtani az meg nagyon kevés lesz majd.

Szóval ne áltasd magad, majd egyiknél úgy is leragadsz max nem msot hanem 5-10 év múlva .

2013. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

5ös, írtam, hogy mi a probléma azzal, hogy nem vagyunk egy kategória, szerintem ez teljesen jogos.

meg én nem vágyom arra, hogy a párom folyton konferenciákra járjon meg utazgasson munka ügyben. Ez nem az én világom. És inkább még előre gondolkozom picit józan ésszel, mint hogy később döbbenjek erre rá, mikor már fülig szerelmesen benne vagyok egy kapcsolatban.

2013. márc. 22. 13:55
 7/18 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én, a másik véglet. Egyedül vagyok, barátok meg párkapcsolat nélkül. Soha nem leszek a társaság középpontja, soha nem fogok egy céget irányítani, a lányok nem rajonganak körbe stb. Munkahelyem nincs, itthon ülük, azt sem tudom mit csináljak, mi érdeklene igazán. Még érettségim sincs. Az ismerettségi körben mindenki autóval járkál, én meg még azt sem bírtam összehozni, pedig legalább 1 évvel több időm volt rá mint néhány ismerősömnek. Stb... szóval maga a szerencsétlenség vagyok. Van kedved ismerkedni? :D Végül is tök mindegy, mert úgyis messze laksz. 22/F
2013. márc. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy egyszerű bolti eladót.
2013. márc. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
De fogadni mernék hogy egy egyszerű bolti eladó meg már túl kevés lenne számodra....
2013. márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#7-es vagyok. Ki sem találnátok mi az eredetei végzettségem. xD
2013. márc. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!