Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most aztán nem tom mivan. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most aztán nem tom mivan. Mit kéne csinálni, hogy Én jöjjek ki az egészből jól?

Figyelt kérdés

körülbelül 3 lassan már 4 hónapja szakítottam a barátommal. majdnem 3 évet voltunk voltunk együtt,és az utolsó időkben már minden kis apróság miatt belekötöttem :S úgy éreztem h már nem is szertem,nem is vagyok belé szerelmes...egy veszekedés alkalmával végleg kidobtam... Ő még sokéig könyörgött,h ne szakítsunk folytassuk,de akkor már olyan elegem volt belőle h nem akartam a folytatást. Az egyik 7végén még kérte h béküljünk ki 3 nap mulva meg már kapcsolatban volt iwiwen,és pár napon belül az is kderült ki az uj barátnő. Nem avatkoztam közbe,pedig eléggé bántott h egyiknap kéri h folytassuk és 3 nap mulva meg már semmint nem jelentek neki.Volt már ugy h összevesztünk,és ő be akart csajozni,(néha sikerült is,1-3 napig járt velük,de puszin kívül nem volt semmi)akkor mindig megakadályoztam,és kibékültünk. MOst mikor utoljára szakítottunk,megfogadtam h nem fogok bele avatkozni az életébe,és szétzilálni egy alakuló kapcsolatát. Meg aztán ugy voltam vele,h most tényleg vége,elszurtam,ennyi volt... hiszen azt halottam vissza h tök jól meg vannak az új lánnyal,meg h tiszta boldog...

Ám ugy tünik ez a tiszta boldogság lehet h csak kifelé látszik azzal. A napokba tök véletlenül találkoztunk... és akkor én könnyelmüen kijelentettem h tul vagyok rajta... akkor elkezdtünk levelezni,h örül h én már tul vagyok,meg h reméli h találok magamnak vkit,akivel nagyon boldog leszek... Vissza kérdeztem h honnan veszed h nincs senkim? aztán akkor egy véletlen folytán tönkre ment másnap hajnalban a redőnyöm,és anyukám őt hívta a volt barátomat h csinálja meg,mert máskor is ő szokta amikor tönkre ment igaz akkor még együtt voltunk... tök rendes volt mert átjött,és meg csinálta aztán tök gunyosan mondta h onnan veszi h nincs senkim h akkor azt a másikat hívtam volna... na,akkor ideges lettem és meg irtam neki h igenis van vkim,de még tök firss a dolog... meg irtam neki h elirta a mondatot,mert ugy kellett volna irnia h te is tul vagy rajtam... amire olyan választ kaptam amire nem számítottam. Közölte h neki még sokat jelentek,az uj lánnyal el van ugyan,de még midnig nagyon sokat gondol rám... meg irta h nagyon furcsa volt nálunk megint. Anya még aznap megbeszélte vele,h segítsen másnap le vinni a pincébe a mosogépet. Tényleg nagyon rendes volt,mert ezt is bevállalta,és mikor másnap jött ugy jött be hozzám mint mikor még együtt voltunk :) tök vicces volt. De közbe rájöttem h egyáltalán nem vagyok még tul rajta :S ezt meg is irtam neki. De nem akartam nagyon belemenni a részletekbe h miylen szar volt az elmult 3 hónap nélküle,és hába próbálkozok h elfelejtsem nem nagyon megy. nekem nem megy az ami neki,h csak ugy vagyok vkivel... pedig lenne lehtőségem megpróbálni mással,de mindenkiben csak őt keresem,és ez így nem oké nekem. Közbe leveleztünk is h milyen furcsa volt h ugy vpolt nálunk h nem is értünk egymáshoz,és felbetődött az is milyen lett volna ha megszokásból be fexik az ágyamba is :) Igy gondolatban meg üzi váltásba nem is volt olyan rossz ötlet,egész jól hangzott,sőt teljesen felcsigázott a gondolat h jaj tényleg milyen jó lenne... és már elkezdtem azon gondolkodni h mit kéne tönkre tennem csak h át kökkön... mekkora egy luzer vagyok. Közbe a levelezés odáig jutott h megmondtam neki h ha megszokásból be feküdt volna mellém,akkor uttána lett volna büntudat,mert biztos h megtörtént volna... Ő meg vissza írt h jó lett volna de uttána tuti beköpném h a nőjének h vissza kaphassam,meg közölt eh azért tényleg jó lenne velem sexelni... elötte még hadovált arról h hát ki tudjamit hoz a jövő,meg a sors utjai kifürkészhetetlenek,meg ilyen baromságok. mire közöltem h a sors nem tesz semmit magától,azért tenni kell.

aztán azt is megirtam hezt a flörtölgetést befejeztem,meg már kezdtem sajnálni szerencsétlen barátnőjét, mert ha én lennék a barátnője,ezen rohadtul kiakadtam volna... meg tök szarul esne h a barátom szeret velem lenni,de az ex még mindig többet jelent neki mint én... hát azért ezt elég hervasztó lenne megtudni...

na szóval,akkor irtam neki h be fejeztem és többet nem keresem,mert ezzel nem megyek semmire,és ez senkinek sem jó...

de aztán közbe jött valami ami miatt a segítségére volt szükségem és igy az egész délelöttöt együtt töltöttük,és mivel mind a ketten éjszakásak voltunk még együtt is aludtunk :) de elötte igen hülyén éreztem. annyira végytam rá h az nem igaz,de nem mertem közeledni,aztán valahogy mégis eljkezdtük,de akkor én elkezdtem sírni... :S


mert eszembe jutott h most neki csak addig vagyok jó,amig meg kap,aztán le leszek szarva, nem fogja miattam otthagyni a barátnőjét,hiszen az ilyen lányokra mondják h tökéletes barátnő. Van pénze, nem hisztizik,nem veszekszik,nem jár buliba se... és anyagilag támogatja a volt barátomat :S

ismerem annyira őt,h nem hagyná ott,mert azon aggódna h hjogyan adja vissza amit a csajtól kapott pénzt... (megjegyzem simán otthagynám ha a helyébe lennék,senki nem tartott pisztolyt a fejéhez a h adjon,szívesen adta,gondolom)meg mert nem akarja megbántani...

aztán akkor az én érzéseimmel ki foglalkozik? Miután jól kisirtam magam,nem engedtem meg h elmenjen... mert az is rossz volt h ott van,de az még rosszabb lett volna ha elmegy... akkor lefeküdtünk aludni,de elötte befejeztük amit elkezdtünk... mikor elment nem modnott semmit h most mégis mi van... kérdezte h ki kísérem e mert megy,és adok e bucsúpuszit. Mondtam neki ha attól függ h mennyi időre bucsuzunk... aztán végül is vmi olyasmibe maradtunk h iwien megbeszéljük... h hogyan találkozgassunk... de én nem akarok szerető lenni.

Elismerem h igaza van abban h még nem telt el annyi idő h mi normálisan együtt tudjunk lenni,de ha tényleg ugy van ahogy mondja h még fontos vagyok neki,ésd a barátnője nem jelent neki annyit,akkor miért ne léphetne ki abból a kaopcsolatból? nem lenne kötelező,egyből beleugrani velem egy folytatásba... meg ezt így tényleg nem is szeretném h így legyen... inkább csak azt h szakítson,és csak ismerkedjünk egy kicsit... sétálni,beszélgetni,és valami jó talán lesz.én rengeteget változtam az eltelt időkben és tudom h meg tudnák vele lenni norméisan.de ezt nem tudom bebiznyítani neki ha ő csak arra akar engem használni. legalábbis ahogy ma elment nagyon ez jött le. legalább mondta volna meg hmegbántam,felejtsük el egymást, vagy akármi. d érzem h még ő szeret,és oltári nagy hülye lehet ha nem veszi észre h még én is szeretem őt.


nem, tudom mit kéne csinálnom... nem akarom a szájába rágni h én minek örülnék,azt szeretném ha magától jönne rá h mit akar. (ENGEM :-) ) félek ha csak kivárok h mikor szakítanak akkor abból sose lesz semmi... meg a végén még halál szerelmes lesz a csajba... viszont igy nagyon bele avatkozni se akarok. azt szeretném h döntse el ő mi lenne a legjobb.


Tudom h melletem csak az ellen érvek vannak. H már volt ilyen h összevesztünk,ő be csajozott,én szét ziláltama dolgot,kibékültümk,és kb 1 hónapoig minden szuperül mükdött aztán megint flegma bunkó voltam....

de iylen h ennyi időt voltunk külön,és neki is ilyen komoly barátnője legyen még nem... ASkármit teszek vki mindenképp szívni fog,de nem mindegy h (ha igaz amit mondott és jól érzem h szeret) 3an szenvednek(nem hiszem h a lánynak jól esne ha tudná h miért van bele a volt barátom. csak egy pótlék,de arra se jó) vagy csak 1 vki...


ÁÁ,megörülök. sehogy nem lehet itt okosnak lenni...


2009. szept. 15. 16:40
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Megint jelentkezett. :S

Személyesen nem futottunk össze,de csak azon mult h nekem szombat reggel kellett menni melozni.

Úgy történt h egy közös ismerősünkkel le ment arra a helyre ahova én is szoktam járni.(maradt volna otthona nőjével!) Szinte minden hétvégén ott szoktam lenni,és ezt ő is tudja. Ő nem is szeretett oda járni,csak azért jött mert mikor együtt voltunk én oda mentem. Anyuék is ott voltak és tőle kérdezgette h nem megyek e,meg miért nem vagyok ott. Kérdezte hogyan dolgozok,mert reggel nem látott(minek tartja számon h délelöttös vagyok?).Valószínüleg csak azért nem futottam vele össze "véletlenül" (biztos megint beadta volna mint a multkor h,ja most megyek haza meloból milyen érdekes h te meg most mész)mert minden reggel késésben voltam és majdnem negyedkor indultam ki a buszra.

Azt is mesélte anyámnak h lehet h hamarosan szakítani fog a csajával,mert már elege van belőle. meg említette h még az is lehet h mi kibékülünk... Anyám mondta neki h ő ezt nem tartja jó ötletnek mert ugyanazoka problémák előjönnének mint régen. Valahol igaza van neki,tudom. De 2 hónappal ezelött annyira hittem benne,h ujra tudjuk kezdeni és nem ugy lesz mint régen... :S

De ő mnár lassan fél éve van egy olyan kapcsoaltban,ahol nem is szerelmes :S állítólag. Akor most mire jó amit csinál?


Ja meg kérdezte anyámtól h van e pasim... miköze van hozzá? Sajnos anyám megmondta neki h nincs :S

2009. nov. 15. 14:54
 32/32 A kérdező kommentje:
Nem értem miért csinálja ezt... takán rám vab irva h használd ki az érzéseimet nyugodtan? ??? Ő a csajjal maradt-ezt se nekem mondta meg h vele marad,hanem egy barátnőmnek,aki megkérdezte h mostakkor mi van. A csajjalk maradt mert velem félt kibékülni,és bár nem volt szerelmes a csajba ,de jól elvolt vele vagyis el van.
2009. nov. 15. 14:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!