Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most aztán nem tom mivan. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most aztán nem tom mivan. Mit kéne csinálni, hogy Én jöjjek ki az egészből jól?

Figyelt kérdés

körülbelül 3 lassan már 4 hónapja szakítottam a barátommal. majdnem 3 évet voltunk voltunk együtt,és az utolsó időkben már minden kis apróság miatt belekötöttem :S úgy éreztem h már nem is szertem,nem is vagyok belé szerelmes...egy veszekedés alkalmával végleg kidobtam... Ő még sokéig könyörgött,h ne szakítsunk folytassuk,de akkor már olyan elegem volt belőle h nem akartam a folytatást. Az egyik 7végén még kérte h béküljünk ki 3 nap mulva meg már kapcsolatban volt iwiwen,és pár napon belül az is kderült ki az uj barátnő. Nem avatkoztam közbe,pedig eléggé bántott h egyiknap kéri h folytassuk és 3 nap mulva meg már semmint nem jelentek neki.Volt már ugy h összevesztünk,és ő be akart csajozni,(néha sikerült is,1-3 napig járt velük,de puszin kívül nem volt semmi)akkor mindig megakadályoztam,és kibékültünk. MOst mikor utoljára szakítottunk,megfogadtam h nem fogok bele avatkozni az életébe,és szétzilálni egy alakuló kapcsolatát. Meg aztán ugy voltam vele,h most tényleg vége,elszurtam,ennyi volt... hiszen azt halottam vissza h tök jól meg vannak az új lánnyal,meg h tiszta boldog...

Ám ugy tünik ez a tiszta boldogság lehet h csak kifelé látszik azzal. A napokba tök véletlenül találkoztunk... és akkor én könnyelmüen kijelentettem h tul vagyok rajta... akkor elkezdtünk levelezni,h örül h én már tul vagyok,meg h reméli h találok magamnak vkit,akivel nagyon boldog leszek... Vissza kérdeztem h honnan veszed h nincs senkim? aztán akkor egy véletlen folytán tönkre ment másnap hajnalban a redőnyöm,és anyukám őt hívta a volt barátomat h csinálja meg,mert máskor is ő szokta amikor tönkre ment igaz akkor még együtt voltunk... tök rendes volt mert átjött,és meg csinálta aztán tök gunyosan mondta h onnan veszi h nincs senkim h akkor azt a másikat hívtam volna... na,akkor ideges lettem és meg irtam neki h igenis van vkim,de még tök firss a dolog... meg irtam neki h elirta a mondatot,mert ugy kellett volna irnia h te is tul vagy rajtam... amire olyan választ kaptam amire nem számítottam. Közölte h neki még sokat jelentek,az uj lánnyal el van ugyan,de még midnig nagyon sokat gondol rám... meg irta h nagyon furcsa volt nálunk megint. Anya még aznap megbeszélte vele,h segítsen másnap le vinni a pincébe a mosogépet. Tényleg nagyon rendes volt,mert ezt is bevállalta,és mikor másnap jött ugy jött be hozzám mint mikor még együtt voltunk :) tök vicces volt. De közbe rájöttem h egyáltalán nem vagyok még tul rajta :S ezt meg is irtam neki. De nem akartam nagyon belemenni a részletekbe h miylen szar volt az elmult 3 hónap nélküle,és hába próbálkozok h elfelejtsem nem nagyon megy. nekem nem megy az ami neki,h csak ugy vagyok vkivel... pedig lenne lehtőségem megpróbálni mással,de mindenkiben csak őt keresem,és ez így nem oké nekem. Közbe leveleztünk is h milyen furcsa volt h ugy vpolt nálunk h nem is értünk egymáshoz,és felbetődött az is milyen lett volna ha megszokásból be fexik az ágyamba is :) Igy gondolatban meg üzi váltásba nem is volt olyan rossz ötlet,egész jól hangzott,sőt teljesen felcsigázott a gondolat h jaj tényleg milyen jó lenne... és már elkezdtem azon gondolkodni h mit kéne tönkre tennem csak h át kökkön... mekkora egy luzer vagyok. Közbe a levelezés odáig jutott h megmondtam neki h ha megszokásból be feküdt volna mellém,akkor uttána lett volna büntudat,mert biztos h megtörtént volna... Ő meg vissza írt h jó lett volna de uttána tuti beköpném h a nőjének h vissza kaphassam,meg közölt eh azért tényleg jó lenne velem sexelni... elötte még hadovált arról h hát ki tudjamit hoz a jövő,meg a sors utjai kifürkészhetetlenek,meg ilyen baromságok. mire közöltem h a sors nem tesz semmit magától,azért tenni kell.

aztán azt is megirtam hezt a flörtölgetést befejeztem,meg már kezdtem sajnálni szerencsétlen barátnőjét, mert ha én lennék a barátnője,ezen rohadtul kiakadtam volna... meg tök szarul esne h a barátom szeret velem lenni,de az ex még mindig többet jelent neki mint én... hát azért ezt elég hervasztó lenne megtudni...

na szóval,akkor irtam neki h be fejeztem és többet nem keresem,mert ezzel nem megyek semmire,és ez senkinek sem jó...

de aztán közbe jött valami ami miatt a segítségére volt szükségem és igy az egész délelöttöt együtt töltöttük,és mivel mind a ketten éjszakásak voltunk még együtt is aludtunk :) de elötte igen hülyén éreztem. annyira végytam rá h az nem igaz,de nem mertem közeledni,aztán valahogy mégis eljkezdtük,de akkor én elkezdtem sírni... :S


mert eszembe jutott h most neki csak addig vagyok jó,amig meg kap,aztán le leszek szarva, nem fogja miattam otthagyni a barátnőjét,hiszen az ilyen lányokra mondják h tökéletes barátnő. Van pénze, nem hisztizik,nem veszekszik,nem jár buliba se... és anyagilag támogatja a volt barátomat :S

ismerem annyira őt,h nem hagyná ott,mert azon aggódna h hjogyan adja vissza amit a csajtól kapott pénzt... (megjegyzem simán otthagynám ha a helyébe lennék,senki nem tartott pisztolyt a fejéhez a h adjon,szívesen adta,gondolom)meg mert nem akarja megbántani...

aztán akkor az én érzéseimmel ki foglalkozik? Miután jól kisirtam magam,nem engedtem meg h elmenjen... mert az is rossz volt h ott van,de az még rosszabb lett volna ha elmegy... akkor lefeküdtünk aludni,de elötte befejeztük amit elkezdtünk... mikor elment nem modnott semmit h most mégis mi van... kérdezte h ki kísérem e mert megy,és adok e bucsúpuszit. Mondtam neki ha attól függ h mennyi időre bucsuzunk... aztán végül is vmi olyasmibe maradtunk h iwien megbeszéljük... h hogyan találkozgassunk... de én nem akarok szerető lenni.

Elismerem h igaza van abban h még nem telt el annyi idő h mi normálisan együtt tudjunk lenni,de ha tényleg ugy van ahogy mondja h még fontos vagyok neki,ésd a barátnője nem jelent neki annyit,akkor miért ne léphetne ki abból a kaopcsolatból? nem lenne kötelező,egyből beleugrani velem egy folytatásba... meg ezt így tényleg nem is szeretném h így legyen... inkább csak azt h szakítson,és csak ismerkedjünk egy kicsit... sétálni,beszélgetni,és valami jó talán lesz.én rengeteget változtam az eltelt időkben és tudom h meg tudnák vele lenni norméisan.de ezt nem tudom bebiznyítani neki ha ő csak arra akar engem használni. legalábbis ahogy ma elment nagyon ez jött le. legalább mondta volna meg hmegbántam,felejtsük el egymást, vagy akármi. d érzem h még ő szeret,és oltári nagy hülye lehet ha nem veszi észre h még én is szeretem őt.


nem, tudom mit kéne csinálnom... nem akarom a szájába rágni h én minek örülnék,azt szeretném ha magától jönne rá h mit akar. (ENGEM :-) ) félek ha csak kivárok h mikor szakítanak akkor abból sose lesz semmi... meg a végén még halál szerelmes lesz a csajba... viszont igy nagyon bele avatkozni se akarok. azt szeretném h döntse el ő mi lenne a legjobb.


Tudom h melletem csak az ellen érvek vannak. H már volt ilyen h összevesztünk,ő be csajozott,én szét ziláltama dolgot,kibékültümk,és kb 1 hónapoig minden szuperül mükdött aztán megint flegma bunkó voltam....

de iylen h ennyi időt voltunk külön,és neki is ilyen komoly barátnője legyen még nem... ASkármit teszek vki mindenképp szívni fog,de nem mindegy h (ha igaz amit mondott és jól érzem h szeret) 3an szenvednek(nem hiszem h a lánynak jól esne ha tudná h miért van bele a volt barátom. csak egy pótlék,de arra se jó) vagy csak 1 vki...


ÁÁ,megörülök. sehogy nem lehet itt okosnak lenni...


2009. szept. 15. 16:40
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
57%

Mond el neki az igazat, szerintem biztos vissza tudod szerezni,de ne várj semmiféleképpen!

A csajt meg sz.rd le!

Beszélgessetek a múltról(csak a jó dolgokról), ígérj meg mindent(nem leszel hisztis..stb), nálam már bevált:)

4éve vagyunk együtt...

2009. szept. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Tudja az igazat. Sokat beszélgettünk erről de ugy érezte, h nagyon tanácstalan,nem tudja mit kéne tennie és ezért azt mondtam neki h soha többet nem fogom keresni én. Meg igazat adtam neki abban hki tudja mt hoz a jövő. Tudomh ha választásai lehetőség elé állítanám,és továbbra is keresném,akkor engem választana. De nem merem keresni se,azért amit mondtam neki h többet nem keresem,ő meg ebbe látszólag beletörödött,bár még csak pár nap telt el azóta.

Most várakozó állásponton vagyok. És ha nem jelentkezik,akkor igaza van minden itt hozzászólónak h én már nem tehetek semmit.

azt hiszem itt már csak külső segítség jöhet szóba. valaki aki beszél a volt barátommal vagy nem tudom... vagy vki aki elmondja h a csajnak h megcsalták őt...

2009. szept. 18. 16:19
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Az én olvasatomban egy össze-visszaság amit itt leírsz.

De lássuk csak.

Meguntad, kidobtad, talán úgy gondoltad, majd jobbat hoz az élet számodra, és mivel ez nem jött be, most jó lenne a régi érzéseket visszakapni.

És azt hiszem totál irigy is vagy, mert Neki sikerült, és talán boldogabb is , mint Veled volt, csak 3 év után azért ezt nehéz nyiltan . sebek nélkül kimutatni.

Ha fájna , és más tanácsot kérnél, rögtön azt írná mindenki, lépj túl rajta, keres másik párt...

Ő csak ezt tette, és ez ne fájjon N

2009. szept. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Nem azért dobtam ki mert meguntam,hanem mert nagyon sokat veszekedtünk. És már nem bírtam,h minden aprósűgon összeveszünk. nem akartam szakítani,csak egy kcsit szünetelni,nem találkozni annyit,de ő ebbe nem ment bele :( és így szakítás lett vége... :( Amit már nagyon megbántam,de megigértem neki h nem fogok többet beleavatkozni az életébe... Ez a 3 hónap nagyon nehéz volt nélküle,főleg az elején... nekem nem ment az amit ő csinált,h bepasizzak mert igy könnyebben elfeljtem. ezek a találkozások mind a kettőnkben sok mindent megbolygattak. Nem én kezdtem mondani neki h hiányzik,és még rengeteget jelent,hanem ő. Én csak uttána beismertem neki h én se vagyok másképp. Próbálom kiverni a fejemből ezt az egészet,eddig nem sok sikerrel :/ tudom h nem szabad ennél jobban megbolygatni a dolgokat,és meg is mondtam neki h ne keressük egymást,mert ez így senkinek nem lesz jó. de ő az aki keres,és csak ugy át akar ugrani 1 kávéra... A békülés is megfordult mér az ő fejében is,csak attól fél h mi lesz ha megint ugyanott folytatódik minden ahol abba hagytuk? Ebbe igaza is van. Én is félek ettől.Meg csak olyamokat mond h kitudja mit hoz a sors,meg nem tudhatjuk mi lesz a jövöben. Én megmondtam neki h azt hiszem nekünk már em lesz,nincs közös jövönk :( és h mindenki a maga sorsának kovácsa....

Szóval békén hagyom...és megpróbálom semmisé tenni az egészet,mintha meg se történt volna

2009. szept. 19. 10:28
 25/32 anonim ***** válasza:

10.09.vagyok.


Az utolsó mondataid találtak.

Nektek már nincs közös jövőtök.

Sajnos ez majdnem minden esetben igaz, egy ilyen tűskét nehéz begyógyitani a szívben.

2009. szept. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
... remélem jól döntötem.. :( csak olyan rossz mert szeretem... nagyon
2009. szept. 19. 14:03
 27/32 anonim ***** válasza:

Ne azzal kezd, hogy új hapsit szerzel, hanem előbb fejleszd ki magadat. Tanulj meg nem veszekedni. PL.

Tanuld meg beleélni magadat a másik ember helyzetébe. Átgodnolni, hogy ő mit érez, mire vágyik. És hát tanulj jó az iskolában, hogy egy bizonyos műveltségre szert tegyél, emeld magasabbra a színvonalat saját magad felé is, és a legközelebbi párod felé is.

2009. szept. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
PL: [link]
2009. szept. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
én tanultam a hibáimból! És nem követném még egyszer újra el őket!
2009. szept. 20. 05:29
 30/32 anonim ***** válasza:
Se veled se nélküled patthelyzet. Nem tanács, megállapítás.
2009. okt. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!